Wpis z mikrobloga

#praca #pracazagranica #podlasie #januszebiznesu
Witajcie Mircy i Mirabelki, pomóżcie wybrać życiową droge. Aktualnie jestem zatrudniony przez państwo aczkolwiek zarobki ok 2800 nie są stayfakcjonujace do tego praca również w święta itp, jako robol specjalista z uprawnieniami stosownymi zarabiałem więcej ok 3300 w prywatnej firmie(6 lat expa w tej branzy). Mam propozycje na 4000 aczkolwiek bez możliwości rozwoju. Zastanawiam się co z życiem zrobić czekać na podwyżkę badz na lepsze stanowisko jak się zwolni i będzie dostępne dla człowieka bez pleców? Jednym plus to 25 lat pracy do emerytury aczkolwiek małej. Czy zmieniać na bardziej płatna? Bądź jechać za granice? W tym wypadku muszę duzo języka doszlifować bo zapomniałem od nieużywania. 29lvl po politechnice
  • 5
@kikoen Uciekaj, jak nic Cię nie trzyma. Ja 27lvl, po mechanicznym na PB, od 3 miesięcy jestem na emigracji i warto było wyjechać dla samego doświadczenia pracy w miedzynarodowym środowisku. W UK jest masa firm z automotive'u, działaj.
@narwi a jak z językiem, odrazu trzeba bardzo dobrze w mowie i piśmie znać? Czy podstawy i na miejscu z czasem uczyć sie? I jak w firmie podchodzą do obcokrajowców?