Wpis z mikrobloga

@Impact123: @Beeercik: panowie, nie ma tragedii. Akurat mam u siebie one i one X, ten drugi oczywiście wymiata rozdzielczością, ale przyjemność z grania jest fantastyczna na jednym i drugim jeżeli nie przeszkadza nam lekkie rozmycie w one czy tak samo ps4. Grafika i tak jest piękna, a bardziej wkurzają dropy fps w miastach ;-)
Testowałem na FullHD 32", więc na 4k one X może odlecieć jeszcze bardziej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wu70: No właśnie, jakbyś miał porównanie z tv 4k to pewnie odradzałbyś Nam kupno, żeby się nie zawieść ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Beeercik: jeśli się nie liczy każdego pixela to gra ma naprawdę dużo do zaoferowania poza grafiką, która i tak jest świetna. Odpal gameplay w dobrej jakości FullHD z xone i w sumie zobaczysz jak to wygląda na danym tv ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mat obowiązku niż przyjemności. Moje ulubione gry to W3, pierwszy RDR, BOtW. Kocham sandboxy, rozumiem, że każdy jest inny, ale zaglebiajac się w światy tych poprzednich czułem się oczarowany, tutaj... Bardziej rozczarowany. Nie chcę żeby gra mnie rozpieszczala, ale


@Impact123: wersja z xbox one s ma tylko 800p (+ beznadziejny aa objawiajacy sie calkowitym rozmyciem) dodatkowo spadki do 20-24 fps. Na xbox one x gra dziala w natywnym 4k i stalym
  • Odpowiedz