Wpis z mikrobloga

Uwaga! Attenzione! Achtung! Увага!

Ruszamy z halą od przyszłej soboty! Co to dla nas znaczy? Będziemy bulić. Hala kosztuje nas 195PLN/1,5h.
Co z tego mamy? Ciepełko, szatnię, prysznice(chyba)… rogali niestety w cenie nie ma.
W związku z powyższym mam kilka wymagań, które są następstwem wymagań wynajmującego…
1. Płacimy zawsze z góry za cały miesiąc!
2. Gotówką! Tak, mnie też to dziwi ale tak sobie życzą.
3. Biorę na siebie odpowiedzialność za rozliczenia obecności a następnie kosztów (no chyba, że mnie nie będzie to wtedy wskażę osobę, która zrobi listę obecności.
4. Stałych bywalców* proszę o zapłacenie (przyniesienie odliczonej gotówki w sobotę) z góry 1/15 lub 1/10 części najmu. <- Zależy ilu stałych się zgłosi do stałego uczestnictwa, jeszcze dam znać, ale łatwo policzyć, że za listopad będzie to 78 albo 52 złocisze

*Stałych bywalców tzn. tych, którzy zadeklarowali, że na pewno będą przychodzić

5. Rozliczać będę każdego indywidualnie za każdą sobotę tak więc Ci co zapłacą z góry będą albo mieć zwrot kasy albo dopłaty...(wszystko będzie zależało od frekwencji). Tych co będą się pojawiać okazyjnie będę rozliczał na danym wydarzeniu. Ogólne rozliczenie do wglądu będę zawsze wklejał pod nasz tag co miesiąc, po ostatniej sobocie miesiąca! Rozliczenie będzie zawierało listę obecności oraz koszt na osobę za dany dzień. (to po to aby nikt mi nie zarzucił, że komuś pisiont groszy się nie zgadza)

6. Jeśli ktoś się zapisze a nie przyjdzie – jego problem… będzie rozliczony tak jakby był… to samo tyczy się osób, które się wypisują godzinę przed wydarzeniem..

7. Hala znajduje się na ul. Dojazd 7
8. gramy co sobotę od 13:00 do 14:30

Jeśli macie pytania, sugestie... słucham Państwa

Tymczasem czekam na zgłoszenie stałych bywalców!

>>>TUTAJ<<<

#poznanpilkekopie
  • 13
@daro2822
Co do pkt 5. Z doświadczenia wiem, że zbieranie hajsu co miesiąc będzie jakąś udręką. Jak dla mnie zbierzmy 12-16 osób.
Oblicz ile jest sobót przez najbliższe 3-4 miesiące (tyle ile byśmy chcieli grać).
Jeśli do końca lutego to masz 15 sobót (odliczam 3.11, 29.12 - bo pewnie większość będzie się rozjeżdżała do domów).
Całość 15 x 195 = 2925 zł.
Czyli wychodzi składka ~244 zł / 209 zł / 183
@wisnia_pw moja propozycja była na bazie doświadczeń z inną ekipą... za bez sensu uważam płacenie przez kogoś kto już wcześniej wie, że nie będzie mógl wpaść, a tak rozliczenie dopłat/nadpłat to kwestia chwili pracy w excelu i robienie listy obecności
@daro2822 My tak mamy z jedną ekipą i nie było problemów. Z drugiej strony żeby nie było że któregoś dnia przyjdzie 8 osób i będzie kolosalna składka bo reszta olała temat.

Pamiętaj również, że wpłacony hajs motywuje do przyjścia i pogrania ! - a tak w zimniejsze dni to Ci 80% ekipy się wykruszy