Wpis z mikrobloga

Oglądałem całą noc filmiki porównujące i pokazujące gry na te systemy. Czekam na wypłatę i kupuję Nintendo na wczesną Gwiazdkę :) Szkoda mi tylko będzie, że nie zagram w serię GTA. No i gry są o wiele droższe
@boleczaj: brałbym psp go, jeśli miałbyś możliwość dostać w normalnej cenie, masz gta lcs, vcs i ładniejsze chinatown wars, gry z serii lego i emulacje nes, snes i mega drive, i dzięki rozmiarowi łatwo wsadzisz w kieszeń
@Jacob37 To mi namieszales. Na allegro są PSP Go po przerobkach z wszystkimi grami w jakie chciałbym grać już wgranymi. Pytanie, jak w takim starym sprzęcie działa bateria
@boleczaj: jeśli grałbyś po 20 min dziennie,a później przełączał w sleep mode to bez problemu z 3/4 dni dała by radę bez ładowania, wiadomo trochę loteria ze starszymi sprzętami, moją kupiłem rok temu od prywatnej osoby i trzyma około 4 godziny ciągłego grania i przez rok nic się nie zmieniło
@boleczaj również posiadam i bardzo sobię chwalę, miałbyś wtedy możliwość ogrania jeszcze większej ilości tytułów z serii Lego, natywną emulacje PSP, PS1, emulatory GBA itd. Dla Vity jest dostępny adapter SD2Vita na karty microSD do 256GB. Musiałbyś poszukać przerobionej lub z softem max. 3.68, (3.69 Sony wydało niedawno i załatali możliwość przeróbki) bo sama przeróbka jest dziecinnie prosta. I polecałbym wersję Slim bo jednak jest trochę nowsza, lżejsza i ma lepszą baterię.