Wpis z mikrobloga

##!$%@?
Miałem opisać rację żywnościową, którą zamierzam ze sobą zabrać w sobotę (tę, bądź następną). A nuż kogoś to obchodzi ( )
Przedstawiam Indywidualną Rację żywnościową S-R Zestaw Nr 1-S-R-1

Skład racji żywnościowej:
1. Fasola po bretońsku - 300 g
2. Specjał wieprzowy - 100 g
3. Suchary - 90 g
4. Miód - 25 g
5. Koncentrat napoju herbacianego instant o smaku owoców leśnych - 15 g
6. Baton zbożowo-owocowy o smaku żurawinowym - 1 szt.
7. Guma do żucia - 2 szt.
8. Cukierek zawierający ekstrakt kawy naturalnej - 1 szt.
9. Cukierek zawierający witaminę C - 1 szt.
10. Przyprawy: sól, pieprz - 1 opak.
11. Serwetka - 1 szt.
12. Serwetka nawilżona - 1 szt.
13. Papier toaletowy - 1 szt.
14. Torebka strunowa (zip lock) - 1 szt.
15. Łyżka jednorazowa 1 szt.
16. Rurka do napojów 1 szt.
17. Bezpłomieniowy podgrzewacz chemiczny 1 szt.

Już kiedyś jadłem podobną, tylko, że nie z fasolką, a z kurczakiem z warzywłami. Wg mojego kumpla kurczak z warzywami to najlepsze co można zjeść, ale cóż nie będę narzekał, że nie miał tym razem.
Jest to porcja na jeden duży posiłek. Choć tak po prawdzie to suchary jak i baton zbożowy to spoko przekąska, którą zostawię sobie na potem.
Boję się tego specjału wieprzowego XD Herbata a'la trutka na szczury jest dobra ( ͡° ͜ʖ ͡°) Reszty w sumie nie ma co opisywać.

Z innych rzeczy, bojówek nie znalazłem, ale mam zjechane jeansy jako spodnie, lepszy (cieplejszy) sweter i buty. Wziąłem też termos. Kompas...chyba trochę polecę po uju i będę szedł za Google Maps.

Jak już wspomniałem, ma padać w sobotę. A trochę nie chcę iść w deszcz. Co innego być na deszcz przygotowanym, a co innego w deszczu robić 10 kilosów w lesie. Więc pewnie przełożę wyprawę na za tydzień, a wtedy pójdę z kumplem. Może i lepiej. Trochę pewniej się poczuję. Szczególnie, gdy nie tylko ja będę walczył z gównianym specjałem wieprzowym xD

#gownowpis #racjezywnosciowe #scorpjoncontent #las
  • 3