Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej Mirunki!
Na Spotted pozdrowiłem kasjerkę ze sklepu, która wpadła mi w oko. Chętnie bym do niej zagadał gdybyśmy byli sami, ale było sporo ludzi i nie chciałem się w ten sposób narzucać. Dziewczyna dała lajka do tego posta, więc mam jakiś kontakt. Teraz pytanie - czy i jak napisać do niej, żeby nie wyjść na Creepa i tego nie #!$%@?ć? xD Mam złe doświadczenia z #badoo i #tinder, bo jestem niefotogeniczny kompletnie i mnie zawsze olewały laski, w rzeczywistości wyglądam o wiele lepiej, a jest szansa że mnie zapamiętała xD

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 11
OdległaŁania: Nie zbiór zasad, tylko normalna sprawa dla każdego taktownego człowieka. Widocznie niektórym brak rozumu i wolą stawiać innych w niekomfortowej sytuacji :( Aż mnie ciarki żenady przechodzą jak sobie przypomnę kiedy będąc nastolatką pracowałam jako hostessa i ciągle jakieś dzbany zagadywały i nie można im było powiedzieć, żeby #!$%@?.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

OP OP : OdległaŁania: rozumiem, ale w tej sytuacji nie byłem natarczywym dzbanem w sklepie przy ludziach, stawiającym ją w niekomfortowej sytuacji tylko w miły sposób zamieniliśmy 2 słowa i tyle. W poście na spotted nie podałem żadnych szczegółów o niej, a nawiązałem do naszej rozmowy i jedynie ona sama zareagowała na ten post. Mam wrażenie, że gdyby poczuła się tym faktem poruszona, to po prostu nie ujawnialaby się SAMA, reagujac na