Wpis z mikrobloga

Smieje sie z was idioci ktorzy mowicie ze trzeba glosowac ja niezalezne partie. Przez takich jak wy pis ma wiekszosc w sejmie majac zaledwie 30-pare procent glosow. Jak? A no tak dziala ta ordynacja. Wszystkie korwiny, razem, sld ktore nie przekroczyly 5% tak na prawde ich wsparly bo zelazny elektorat i tak zaglosowal. Tak samo z kukizem, mimo ze wszedl do sejmu to jest furtka bezpieczenstwa pisu bo nie zna sie na polityce i latwo nim manipulowac. Tak sie konczy glosowanie na "malych niezaleznych". Nigdy wiecej nie dam sie na to nabrac.
Jeszcze smieszniejsze jest #!$%@? ze po i pis to to samo. Serio #!$%@?? Porazka dyplomatyczna w kazdym kierunku, robimy lache usa z polykiem jak najlepszy minister spraw zagranicznych RP w historii przewidzial. Zadluzanie panstwa na przekupowanie wyborcow, prawo pierwokupu ziemi przez kosciol, zniszczenie telewizji publicznej, jawne kolesiostwo w kazdej firmie publicznej. A no i jeszcze przekupowanie kosciola zeby agitowal na rzecz pisu. #!$%@? na nasza konstutucje, ale #!$%@? z konstytucja wazne ze stare babki z kodu przeciwko temu protestuja wiec nie moga miec racji.

Serio jesli ktos porownuje po do pisu to dla mnie jest skonczonym kretynem.

#polityka #wybory
  • 20
@TurboDynamo: ale ( ͡° ͜ʖ ͡°) to tylko wina PO ze ludzie rezygnuja z glosowania na nich na rzecz planktonu. Nie mozesz sprowadzac tematu do tego, ze jak nie zaglosujesz na PO to pis nadal bedzie rzadzic
Smieje sie z was idioci ktorzy mowicie ze trzeba glosowac ja niezalezne partie.


@TurboDynamo: Co za bełkot. Czyli co? Polaryzacja partii i jak w stanach albo jedni albo drudzy?

Tak samo można powiedzieć, że beka z ludzi którzy głosowali na tzw "mniejsze zło" czyli PO niż na Korwina i inne partie("nie ma sensu bo i tak się pewnie nie dostaną"). Bo gdyby Korwin się dostał (a brakowało kilka tyś głosów z