Wpis z mikrobloga

Bardzo nie lubię wracać z #wy ()

Nie jestem nawet w stanie wymienić wszystkich bo i tak połowe zapomnę lub nie przypomnę sobie nicku ale chociaż kilka osób wymienię bo jestem wam wdzięczna za super imprezę :)

Oczywiście dziękuję wszystkim moim tancerzom! A w szczególności @idol89 <3

Oczywiście moja kochana @BzdziagwaLujka <3
Dziekuje też za after @kwiatencja i @raptownyraptor ^^
Oczywiście dziękuję @Jormungand za wszystko <3 @szymonl za wieczny uśmiech!
No i oczywiście moje kochane trójmiasto @polinik @Zkropkao_Na @nowik i jego placek <3
@Hannahalla <3 w końcu udało się poznać!
@theia <3 kochanie moje!
@Wozyack uwielbiam cię!

Wymieniać mogłabym bez końca bo każdy z kim udało mi się chociaż chwilę pogadać zostawia uśmiech na twarzy i super wspomnienia.

Nie mogę się doczekać kolejnego party! Mam nadzieję że nic nie stanie na przeszkodzie i zobaczymy się w dużym gronie!
  • 50
@Polinik: merytorycznej dyskusji ciąg dalszy. Przedrzeźnianie jak w przedszkolu, wyzywanie, brak argumentów. Czekam z niecierpliwością na twoje kolejne inteligentne wpisy. Pasujecie do siebie razem z dorotką, pewnie dlatego tak dla niej białorycerzysz xD
@Suck_My_Duck po prostu wykoparty to bardzo fajna inicjatywa gdzie możesz poznać naprawdę fajnych ludzi których znasz z internetu :) i lubimy być kółkiem wzajemnej adoracji :) dla atencji robię inne rzeczy ^^
@dorotka-wu: Nadrabiam wołania sprzed paru dni.

Oczywiście dziękuję wszystkim moim tancerzom! A w szczególności @idol89 <3


Jakiś rekord, sprawdziłem. Dziewięć miesięcy bez paru dni musieliśmy czekać, żeby #!$%@?ć trochę szajsu na parkiecie. ( )