Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kilka miesięcy temu poznałam świetnego faceta. Bardzo zainteresował mnie swoją osobą. Ze zdjec wynika że jest on taki trochę 3\10 , ja może takie 6-7\10 i on od kilku tygodni przestał zagadywać jak wcześniej i odpisuję mi zwykle zdawkowo. Chociaż nic się w naszej relacji z mojej strony nie zmieniło, bo mi się jakoś podoba. Czy tego typu faceci boją się ładnych dziewczyn, i trafiłam do worka tych co wykorzystują i porzucają? Nie umiem tego rozszyfrowac. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#logikaniebieskichpaskow #zwiazki #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: może tylko Ci się wydaje, że jesteś 6/10? Może jesteś ulana?
A może po prostu nie jesteście kompatybilni?
Ja już się przekonałem przez łapanie pokemonów mną tinder jak przesadzone zdanie mają o sobie dziewczyny, które są w okolicach przeciętności.
Próżność męska to przy tym Pikuś
@AnonimoweMirkoWyznania: Możliwych jest kilka opcji:
- w którymś momencie wysłałaś sygnał który on jednoznacznie zrozumiał jako brak zainteresowania. Faceci którzy się poddają przestają najczęściej inwestować w relację swój czas. Takim sygnałem mogą być pierdoły. Może zażartował że chciałby się spotkać a ty go olałaś? Może nie mogłaś się spotkać ale nie zaproponowałaś alternatywnego terminu, co często jest rozumiane jako brak zainteresowania? Takich sytuacji może być sporo.
- z jego punktu widzenia