Wpis z mikrobloga

@Lketoglutaran: A jak z wytrzymałością takich silników? Kupiłbym takiego z powiedzmy 15-25k przebiegu, to ile mogę jeszcze przejechać? Chciałbym dojeżdżać nim do pracy (18km w 1 stronę).
@Rouksa: Ważę 100 kilo, 187 wzrostu. Po obwodnicy leciałem 125, to vmax. Przy wietrze od przodu w dwie osoby lecieliśmy 100. Wiadomo, do 100 nie przyspieszył w 5 sekund, ale było to osiągalne. Samemu, w czasie wiatru, według mnie można stówą lecieć spokojnie. Z manetką odkręconą na max.
@Rouksa: jak jesteś z okolic Gdańska to mam swoje Varadero 2008 na sprzedaż. Ja się na większe moto przesiadłem, miała jeździć narzeczona ale się nie zapowiada. Słaby stan wizualny, specjalnie taki kupiłem bo zależało mi tylko na silniku, nie żeby dopłacić 50% za ładne plastiki. Zamontowałem gmole żeby plastiki nie rozleciały się i spokojnie jeździłem. Kilka parkingowek i nic się nie stało.
Jeżeli to ma być pierwsze moto to polecam taką
@lenovoz61m: zaczęło się od zwykłego położenia na glebę podczas przepychania, potem hamowanie w hali na mokrym idealnie gładkim betonie, a na koniec ćwiczyłem przed egzaminem na pełne A ósemki jak najwęższe i za mocno się złożyłem ʕʔ
Wychodzę z założenia że jak się nie przewrócisz to się nie nauczysz ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Rouksa: ja posiadam varadero oraz rxc125 jak masz jezdzic do pracy i ma malo palic to polecam ci rxc ktore ma niecale 11 koni , varadero oczywiscie mocniejsze
@BotRekrutacyjny: ja, tak jak wspominałem wolałem po liftingu bo odpadaja kłopoty z gaźnikiem, ale nigdy nic z gaźnikiem nie miałem więc nie wiem. Ja wolałem polift, ale za 7k według mnie nie ma opcji na polifta :/ nie wiem o niczym specjalnym, raczej wszystkie ogólne rady są wystarczające ;)