Wpis z mikrobloga

Ktoś ma jakieś przemyślenia jaka jest szansa, że Rebtel pozostanie na rynku z tak atrakcyjną dla klientów ofertą? Pod artykułami o Rebtelu ludzie dają historię innych genialnych operatorów i ich ofert, przenieśli do nich swoje numery a po roku operator się zwinął i numer przestał działać. Jak w takich przypadkach wygląda procedura przeniesienia numeru do innego operatora? Ktoś miał takie przygody?
@Rebtel: byłem tam, zarejestrowałem się na samym początku, wysłaliście, że pamiętacie i mam czekać, po czym jak wyszliście z Wrocławia to musiałem się rejestrować ponownie bo nic nie dostałem więcej. To chyba nie jest klucz do rozwiązania zagadki.
@Rebtel: na jakiej zasadzie są wysyłane karty sim. Zamówiłem jedną jakiś czas temu oraz dzień później dwie kolejne. Dzisiaj odebrałem te później zamówione. Drugie pytanie mam już kartę sim to rozumiem, że muszę poczekać na przeniesie numeru a karta sim jest z tymczasowym numerem?
@Rebtel: 1. Po jakim czasie od aktywacji karty SIM będzie przenoszony numer z innej sieci ?
2. Na karty które zostały dzisiaj aktywowane nie dochodzą sms'y, kiedy problem zostanie rozwiązany ?
@Rebtel Jesteście firmą krzak? Jeśli nie to dlaczego kapitał zakładowy spółki to 5 tys. zł (czyli najniższy możliwy) a w KRS jako podstawowy przedmiot działalności macie "pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania" dodatkowo żaden z innych wpisów nie jest nawet nikle powiązany z telekomunikacją?

Czy i jeśli tak to kiedy planujecie dodać możliwość blokowania połączeń przychodzących z numerów zastrzeżonych?
pangolin - @Rebtel Jesteście firmą krzak? Jeśli nie to dlaczego kapitał zakładowy spó...

źródło: comment_iz1L2hb9KS3iyDmGwkdiSpCmejRKO7fV.jpg

Pobierz
@pangolin Rebtel to firma działająca na całym świecie z siedzibą w Sztokholmie

Co do drugiego pytania to póki co mocno pracujemy nad ogarnięciem wszystkiego co związane z naszym otwarciem na całą Polski, więc aby nie wprowadzić w błąd to póki co nie możemy Ci na to odpowiedzieć kiedy wprowadzimy takie usługi
@Rebtel: Nie rozwialiście moich wątpliwości. Może w innych krajach Rebtel nastawia się na telekomunikację. Jednak na podstawie wpisów w KRS pokazujących wielkość kapitału zakładowego i profil działalności firmy wygląda, że nie jesteście wiarygodną firmą telekomunikacyjną. Więc wydaje się, że tak szybko jak się pojawiliście to możecie się zwinąć.
@kendi system niedawno dostał srogie Fatality niczym w Mortal Combat i choć już wstaje z kolan to jeszcze czasem sprawia takie dowcipy ()