Wpis z mikrobloga

Pytanko, czy jest jakiś problem z cashbackami z dresslily czy jestem zbyt głupi żeby to ogarnąć? Ani na epn ani na yazing nic się nie pojawia (z gearbest i banggood jest po pół minuty, a tutaj 2 dni i nic). Może oni więcej czasu wymagają? Robiłem metodą przez chrome incognito i logowanie po dodaniu do koszyka (ktoś tak tutaj opisywał, przynajmniej do yazinga). Ja nowy w cashbackach to może czegoś nie wiem. Ostatnie co czytałem o dresslily to ktoś kto pisał, że wpis pojawia się "od razu".
#yazing #epn #dresslily #cashback
  • 4
@leczq: Wczoraj kupowałem cztery razy, wszystko zostały naliczone przez Yazing, pozostaje opcja, że ... ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ja robię tak, incognito - logowanie do np dresslily - na tej samej zakładce logowanie do Yazing - wywołanie Dresslily - wyszukanie towaru (tu nie wklejaj cudzych reflinków) - zamówienie - PayPal
@janix: ehh, nie było z reflinków na 100% i strona odnotowała, że zakupy robiłem (10/14/2018 3:51 am DressLily Shopping) tylko tak jakbym nic nie kupił...A kolejność robiłem taką: chrome incognito-->yazing/epn-->dresslily (przekierowanie ze strony cashbacka)-->ręczne wyszukanie produktu-->dodanie do koszyka-->checkout-->logowanie-->paypal-->czekanie na potwierdzenie zapłaty przed wyłączeniem. Może to zła technika, może miałem pecha. Najwyżej po tych 5 dniach, które chce yazing żeby odczekać to napiszę do nich. Dziwi mnie tylko, ze ani epn ani