Wpis z mikrobloga

#150perfum #perfumy

11/150

Versace pour Homme (2008)

Jeden z moich pierwszych zapachów, kupiony w ciemno po recenzjach na perfuforum. Nie ma tutaj sensu się rozpisywać nie wiadomo jak na temat samego zapachu. jest on po prostu świeży i cytrusowy. VPH jest uznawany za klona o wiele droższego Chanel Allure Homme Sport i można się z tym poniekąd zgodzić. Podobieństwo Versace do droższego AHS jest bardzo duże, jednak według mnie Versace jest mniej waniliowy i kremowy i brakuje mu wyraźniejszej nuty mandarynkowo-pomarańczowej. Nie mam już niestety jak ich przetestować ręka w ręke, ale różnice są na pewno. Allure jest dla mnie trochę lepszy, mniej płytki i bardziej kremowy co mi bardziej przypada do gustu. Wiem, że teraz ludzie narzekają na trwałość Versace, ale moja wersja jest pod tym względem dobra. Latem dawał radę, raz tak przesadziłem z aplikacją, że rozbolała mnie głowa i zaczęło mi się chcieć rzygać. Był to jedyny raz kiedy dostałem takiej akcji po perfumach, odstawiłem je później na długi czas. Krótko ale intensywnie, tak mógłbym opisać projekcje VPH i pod tym względem stara wersja Versace wygrywa z obecnymi wypustami Chanel. Verasce używałem latem, Allure głównie jesienią i zimą.
Dwa największe plusy, które mogłyby was zachęcić do kupna Versace to cena oraz uniwersalność. VPH kosztuje jakieś 3,5 raza mniej od Chanelai nadaje się do noszenia cały rok. Jeśli nie masz pomysłu czym się wyperfumować to stawiając na Versace nie zawiedziesz się.

typ: fresh-citrusy
zapach: 7,0/10
trwałość:7,5/10
projekcja:6,5/10
podobne: Chanel Allure Homme Sport
cena:~130 zł za 100 ml tester / ~170 zł za 100 ml produktu
dr_love - #150perfum #perfumy

11/150

Versace pour Homme (2008)

Jeden z moich...

źródło: comment_pNWS6czapMMJdXbQEQKlaxva9lz0MsCA.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
  • 0
@dr_love ja ogólnie jestem jakiś lewy dla chanel, allure zwykle, ahs, bleu - wszystkie 1.5h i po zapachu, a na kartoniku czuję 2 dni. przestałem kupować ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@dr_love o, w koncu jakis zapach który posiadam .Mam już trzecią butelkę vph I jeszcze mi się nie znudzily. Zapach mega mi się podoba, często słyszę też komplementy od różowych ze fajnie pachnę. Ogólnie polecam.
  • Odpowiedz