Wpis z mikrobloga

Od lat staram się odpracować swoje błędy, pomagam Wam nie tylko na Wykopie, angażuję się w Wasze sprawy, pomagam promować ważne dla Was tematy, działam gdy macie problemy.


Ad vocem wpisu @a__s. Staram się nie używać wulgaryzmów, ale tutaj napiszę wprost - pieprzysz głupoty. Tak bardzo starasz się działać gdy mamy problemy, że gdy Cię o to poprosiłem to dodałaś mnie na czarną listę.

#wykop #moderacja #moderacjacontent #bojowkaas #afera #aferaspermowa #sperma #oszukujo
Pobierz L3stko - > Od lat staram się odpracować swoje błędy, pomagam Wam nie tylko na Wykopie...
źródło: comment_XHEB7drcRR5n6jNi9HPkRFYnpUvhDQDi.jpg
  • 16
@L3stko: Ja też staram się nie uzywać wulgaryzmów, ale powiem, że trzeba być nieźle #!$%@? żeby robić takie rzeczy

Przykro mi, że napisałam taki komentarz, nie cofnę jednak czasu. Wypominanie mi tego, wklejanie w każdą możliwą dyskusję, rozsyłanie do moich znajomych czy też obrażanie mnie w wiadomościach, uważam za mocno przesadzone działania.

To samo było jak jakiś przychlast chciał wysyłać nagie zdjęcia Elfika do Allegro jak przejeli wykop.
Znaj granice ćwoku
@L3stko: Napisałem o tych co to kręcą tą gównoaferę co to ugaśnie za dzień/dwa.
Co do moderacji każdy widzi jacy są, ale to ich cyrk i ich małpy. Trzeba się z tym pogodzić odkąd wykop poszedł w masówkę i idzie na ilość nie na jakość.