Wpis z mikrobloga

##!$%@?

Mam cel wycieczki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kozłowiecki Park Krajobrazowy. Stosunkowo niedaleko, tzn będę w stanie tam dojść w jeden dzień i wrócić, a jak wystartuję z odpowiedniego miejsca to i nawet trochę pozwiedzam.
Wystartuję z ostatniego przystanku MPK na park i przejdę dalej piechotką. Będę szedł wojewódzką 835, bo to prosty odcinek. Potem w jakieś uliczki, by skrócić trasę. Mapy Google pokazują mi ~24km od mojej stancji. Od Elizówki do granicy parku przy (chyba) nienazwanym zbiorniku wodnym jest tylko 16 km. Tyle na pewno przejdę. W samym parku chcę dojść do Mininy i tam pobiwakować chwilę. Pewnie będę jeszcze starał się skrócić dystans marszu, bo choć spacerowicz ze mnie niezły to zazwyczaj mniej chodzę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zresztą chciałbym by jak najwięcej chodzenia było po Parku, a nie po cholernych poboczach.
#lublin #gownowpis #scorpjoncontent
  • 7
@Scorpjon: a byłem niedawno, tak pospacerowałem że zostałem sobie do rana. Bardzo fajny las, trochę spóźniłeś się na rykowisko ale teraz pewnie las ma bardziej urodziwe kolory. Tam w ogóle jedzie nr 44, wsiada się obok KULu a wysiada w Kawce. W samym środku lasu jest takie maluteńkie jeziorko w którym piją zwierzęta (dookoła pełno śladów).
źródło: comment_8Insepj1vkVMn0P3a6eAS6jI9UjL06HT.jpg
@mlek: a przy okazji zwierzątek, koleżanka mnie dzikami straszy, że tam są i na pewno na jakiegoś wpadnę i mnie weźmie startuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Łatwo spotkać dzika, czy raczej mam wyluzować? ( ͡º ͜ʖ͡º)