Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam pytanie z zakresu #medycyna
Mianowicie mam dość życia z powodu hemoroidów, które uniemożliwiają mi normalne funkcjonowanie. Takie bomble wyskakują dwa razy w roku, pękają i krwiawią, że zaczynam wtedy używać podpasek dla kobiet po porodach.
5 lat temu miałem prywatny zabieg usunięcia hemoroidów jednak problem po roku powrócił.
Mam 26 lat i przez takie coś czuje ogromny dyskomfort.
Czopki jak i maść firmy posterisan pomagają doraźnie jednak lepiej jak maść bez recepty.

Jak mam znów robić zabieg prywatnie to wolę pocierpieć bo na nfz czeka się nawet 3 miesiące bo kolejki. Prywatnie mogę mieć zabieg we czwartek.

Proszę o rady bo nie wytrzymie, zwykłe robienie kupy sprawia ogromny ból a kiedy bomble pękają to kupa ma kontakt z krwią co w efekcie może mieć nieprzyjemne skutki.

#zdrowie #pomocy #hemoroidy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania Raczej nie bedzie negatywnych skutkow na linii krew-kał. U ludzi przy roznych chorobach czesto krwawi z jelita. Baa, sam mam stomie i po radioterapii fajnie mi podziurawilo jelito, czerwone kropki co 2-3mm na calym widocznym jelicie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Co do hemoroidow to wspoczuje. Tak smiechem zartem w mojej sytuacji - zrob sobie stomie a twoje problemy z hemoroidami znikna ( ͡° ͜ʖ ͡