Wpis z mikrobloga

Wczoraj we wpisie użytkownik @invisibleborder popisał się wielką tolerancją jak przystało na tęczowego chłopaka.

Idąc twoją "logiką" mój drogi ancymonku można by dojść do takich wniosków: Skoro tęczowi twierdzą że homoseksualizm to naturalne zjawisko, bo występuje wśród zwierząt. Małpy też przejawiają słoności homoseksualne, czyli co homoseksualiści to takie nie wyewoluowane małpy?
Podoba Ci się takie stwierdzenie?

#bekazpodludzi #bekazlewactwa #4konserwy #gimboateizm
źródło: comment_xzlrIJlhivHT5k3VlkMF6y4Wznxl30Lf.jpg
  • 39
@kulass: heteroseksualizm też występuje u małp ( ͡° ͜ʖ ͡°) moje stwierdzenie było żartobliwe.

Apropo tolerancji, to tolerowanie dyskryminacji nie prowadzi do nastania tolerancji - dlatego lgbt działa.

Poza tym staramy się nie atakować indywidualnych osób wierzących, tylko atakujemy idee, wyśmiewamy absurdy, nagłaśniamy nadużycia - wierzący też to robią, wobec płaskoziemców przykładowo.

Osoba wierząca niech sobie prywatnie wierzy w co chce, ale dopóki Polska nie jest katokalifatem,
heteroseksualizm też występuje u małp ( ͡° ͜ʖ ͡°) moje stwierdzenie było żartobliwe.


@invisibleborder: No to się wszyscy pośmialiśmy¯\_(ツ)_/¯

Poza tym staramy się nie atakować indywidualnych osób wierzących, tylko atakujemy idee, wyśmiewamy absurdy, nagłaśniamy nadużycia - wierzący też to robią, wobec płaskoziemców przykładowo.


@invisibleborder: Powiem więcej wierzący podobnego zabiegu dokonują wobec ruchu lqbt, też wyśmiewają idee, ale wtedy jak to czytasz to pewnie Cię cztery litery
@Fugi88888: trzeba się umieć śmiać z siebie, nawet jak piecze. Nie wiadomo kim jestem, ale wpadnij wieczorem, to sprawdzimy.

@kulass: boli tylko jak kłamią, a reszta jest zabawna.

W Polsce brak dyskryminacji? hahahahaha, a więc kto to robi jak nie katolicy:

Zakazują wszystkim Polakom: handlu w niedzielę, aborcji, eutanazji, związków partnerskich, adopcji gejom, edukacji seksualnej, badań nad embrionami i komórkami macierzystymi, in-vitro.

Narzucają: łączenie polityki z kościołem, indoktrynację dzieci od
@invisibleborder: Ale to są działania demokratycznie wybranego rządu, więc rządzą tak, jak chcieli ich wyborcy. Myślisz, że to mi się podoba? Ani trochę, ale niestety muszę już żyć w takim państwie i mogę jedynie mieć nadzieję na radykalne, wolnościowe zmiany. Wyciągnij swoich tęczowych przyjaciół do urny i próbujcie coś zmienić. Nie jesteście małą grupą i macie dużo zwolenników, a przynajmniej tak mi się wydaje. No, chyba że jedynym waszym zadaniem jest
@karski: dużo osób związanych z LGBT wspiera fundację wolnoscodreligii.pl, akcje pani Joanny Scheuring-Wielgus, a także partie liberalne obyczajowo, w tym angażuje się też w budowę struktur partii Biedronia. Więc zmiana nadejdzie wkrótce, dopiero marsze równości niedawno przeszły w kilku miastach Polski po raz pierwszy w historii.

Wbrew pozorom polskie społeczeństwo jest nowoczesne i szybko łapie trendy z Zachodu, więc równouprawnienie LGBT nie będzie wyjątkiem. Pamiętaj, że PiS sojuszem z Kościołem łamie
zwierzęta bronią zwoich terytoriów przed obcymi, czy patrioci to też są w sumie takie zwierzęta?


@elo490500: A ty będziesz bronił swojego terytorium (domu, rodziny itd.)? Bo chyba to dość normalne i nie tylko patriotów to dotyczy.
@invisibleborder:

Zakazują wszystkim Polakom: handlu w niedzielę, aborcji, eutanazji, związków partnerskich, adopcji gejom, edukacji seksualnej, badań nad embrionami i komórkami macierzystymi, in-vitro..

To nie katolicy, a obecna wladza wraz z solidarnoscią zgotowała nam zakaz handlu nie wiem po co mieszasz do tego religię. O ile mi wiadomo invitro nie jest w Polsce zakazane, a sam temat refumdacji jest dosyc szeroki, bo czemu samo invitro ma być finansowane, a np. cykle stymulowane/inseminacja