Wpis z mikrobloga

@KaloryfeR: Też się nad tym zastanawiałem i wydaje mi się, że nie. Tłumaczyłem sobie, że w tej scenie gdzie rozbierał tego chłopaka w kościele to oglądał czy nie ma jakiś siniaków nabytych w tym patologicznym domu.
  • Odpowiedz
@adriano357 myślę że nie, dlatego że był u tego chłopaka w domu pod koniec filmu pokazał zdjęcie w telefonie i pytał o konsolę i tv które Braciak rozdawał, mina dziecka była wymowna. Dalej w liście do Gajosa pisze o dwóch sytuacjach i moim zdaniem chodzi o dzieciaka z bidula jak i właśnie o niego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@adriano357: @tusk:
No właśnie wydawało mi się że w tej scenie on molestował a żona twierdzi że oglądał czy ma sińce. No ale dlaczego chłopak był tak skryty przed nim jeśli to nie on był by sprawcą. No i to przemówienie na koniec w kościele że myślał że chłopiec sobie poradzi i nie dokończył to jak dla mnie sugestia że przez jego sprawy z przeszłości on też został pedofilem
  • Odpowiedz
No i to przemówienie na koniec w kościele że myślał że chłopiec sobie poradzi i nie dokończył


@KaloryfeR: Dla mnie to była zapowiedź tego co zrobi w późniejszej części, czyli afera i samospalenie
  • Odpowiedz
Na policji oddał próbkę do badań? Bo samo to że nie zgodził się od razu, a my nie wiemy czy w ogóle oddał jest dosyć jednoznaczne.


@KaloryfeR: Wydaje mi się, że to wszystko to były zabiegi Smarzowskiego żeby nas zaskoczyć na końcu filmu, że jednak ten ksiądz nie był zły.
  • Odpowiedz
@KaloryfeR wg mnie nie. Chłopca oglądał, bo obczajał czy go nie biją w domu. A chłopiec był skryty, bo ogólnie bał się duchownych po tej akcji. A to braciak był pedo, o czym świadczy ta scena jak pyta o konsolę i pokazuje mu foto. No i w liście mowa o tym chłopcu i tym ślepym chyba.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tusk: @Kiszone_ogorki:
W sumie w trakcie seansu to nastawiłem się że on jest pedofilem bo tak wyglądała cała rzeczywistość w tym filmie. Sami pedofile, krętacze, patologia, smród, bród. Ale teraz to jednak zaczynam myśleć że może jednak nie był. Cholera tylko jak tu przyznać rację żonie xD
  • Odpowiedz
Cholera tylko jak tu przyznać rację żonie


@KaloryfeR: Nie przyznaj. Zmanipuluj ją tak żeby wyszło na to, że od początku mówiłeś że nie był pedofilem.
  • Odpowiedz