Wpis z mikrobloga

Pracuje w biurze sam z dziewczyną w moim wieku. Mamy bardzo dobre relacje. Jak był dzień kobiet byłem na L4, ale wysłałem jej życzenia na fejsie (gdzie wtedy jeszcze pół żartem, pół serio się pytała "a gdzie podarek?"). Jak wróciłem po tygodniu do pracy, to dałem jej "spóźnione" kwiaty.

Jak się dobrze domyślacie, nie dostałem nic na dzień chłopaka, nawet życzeń :)


#dzienchlopaka #zalesie #coolstory #takbylo
  • 102
@ButelkaBezKaucji: kupiłem jej kwiatki, bo mamy bardzo dobre relacje i spędzamy ze sobą 8h dziennie. Tak po prostu wypadało zrobić.

@andziawandzia: @GrubyRozowyKot: na dzień mężczyzn też nic nie dostałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@glonstar: @ludzik: bo mówi mi to co druga osoba w pracy, przytula się do mnie nieraz bez powodu, a do tego na ostatniej imprezie firmowej koleżanka z nią gadała i
@JEST-SUPER to albo ogarnij #!$%@? I się przyczyaj na dziewczynę jak na chłopa przystało skoro Ci się ona podoba to włączaj bajer kawa ciastko po pracy, albo lecisz do friendzone i ja zgarnie koleś z gitara.

Skoro jesteś taki pewien to gdzie problem zeby ja zdobyć?

PS. Nic Cię nie zobowiązuje do kupowania kwiatów na dzień kobiet, jeśli to nie Twoja partnerka, mama, siostra czy babcia.
@JEST-SUPER: „bo mówi mi to co druga osoba w pracy, przytula się do mnie nieraz bez powodu, a do tego na ostatniej imprezie firmowej koleżanka z nią gadała i jej powiedziała, że chce ze mną być, ale nie będzie sama nic inicjować. Jak to bywa z moim szczęściem w tym samym czasie pojawił się jakiś gość co gra na gitarze, z którym zaczęła się umawiać, więc ja stwierdzilem, że nie będę