Wpis z mikrobloga

Hej! Było o marketach, było o targowiskach, a dziś zapraszam Was do zapoznania się i wykopywania znaleziska McDonalds w Portugalii, czyli BigMac bez glutenu, piwo, siatki na włosach i inne

UWAGA przy okazji małe, a właściwie całkiem duże #rozdajo #zadarmo wśród plusujących ten wpis dowolną koszulkę ze sklepu Power Canvas.

PC jest partnerem mojej wyprawy W 100 dni dookoła Europy i przez ostatnie 3 miesiące chodzę głównie w ich koszulkach. Jestem z nich zadowolony, a z racji że mają dużą rozmiarówkę to nadają się nawet dla grubych ludzi, którzy chodzą po McDonaldach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Moja ulubiona to ta leśna bo ma takie właściwości jak moro, jak np. założycie ją na grzyby to inni grzybiarze nie będą was widzieć i możecie sprzątnąć im najlepsze prawdziwki sprzed nosa.

Gdyby ktoś chciał sobie kupić taką koszulkę, to na ich stronie może użyć kodu "roadtripbus", który daje 30% zniżki.

Przy okazji, kto z Was wybiera się na #wykopparty #wy? Szukam kogoś do pokoju wieloosobowego :) Najlepiej osoby, które z nami albo z którymi chociaż wcześniej pisałem :)

_________________________________________________________________

Po wiadomościach od części z Was zdecydowałem się, że zmienię częstotliwość wołania. Wcześniej chciałem ograniczać się do wołania raz w tygodniu, ale niektórzy pisali mi że przez to umknęły im fajne materiały. Teraz będę wołał kiedy uznam, że materiał jest tego warty, będę też starał się zachować kolejność chronologiczną. Dziękuje, że jesteście ze mną, doceniacie, wykopujecie i komentujecie publikowane przeze mnie materiały, które zawsze staram się aby były jak najlepsze i jak najciekawsze.
_________________________________________________________________
Wołam zainteresowanych, którzy wyrazili chęć wołania. Jeśli ktoś chciałby dopisać się do listy, proszę o zostawienie plusa przy przeznaczonym do tego komentarzu pod niniejszym wpisem. Jeśli chcesz abym przestał Cię wołać to proszę zaplusuj odpowiedni komentarz.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

PS Przypominam, o możliwości śledzenia mojego tagu #roadtripbus gdzie publikuje różne rzeczy z obecnej podróży :)
Pobierz MG78 - Hej! Było o marketach, było o targowiskach, a dziś zapraszam Was do zapoznania...
źródło: comment_Z3F3kRCdlqSDRLZFyot5NcGG2NXtbV3R.jpg
  • 35
@MG78: gdzie Ty masz tułów na tym zdjęciu? :o

A jakiś przepis z użyciem tych grzybeczków to będzie?
Chyba, że zbieracie te grzybki na jeszcze lepszego tripa niż ten obecny ( ͡° ͜ʖ ͡°)