Wpis z mikrobloga

Na forum wizaż są wpisy lasek, które wymieniają się doświadczeniami z seksu grupowego. Widzę, że polecają gang bang, ale ostrzegają, że przez kilka dni po tym moga być PROBLEMY Z CHODZENIEM. Ja #!$%@?ę. Ten świat schodzi na psy.

Normiki, tak się zabawiają te wasze witaminki.

#redpill #blackpill #przegryw
  • 68
  • Odpowiedz
  • 5
@CREAMY_SUPERIOR bo zaspokojenie są potrzeby seksualne kobiet, ale jest coraz więcej prawiczków. Nie trzeba być jakimś wielkim filozofem, żeby wiedzieć, że to niedługo #!$%@?. Nawet nie chce mi się tłumaczyć, jaki to ma wpływ na demografię, system socjalny itd.
  • Odpowiedz
@CREAMY_SUPERIOR: Tylko że to często są zasobni i inteligentni ludzie, więc raczej minus dla cywilizacji.

Ale skoro stawiacie geny i dynamizm > inteligencja i ulozenie, to tak to wszystko kiedys #!$%@?.
Oglądnijcie sobie Idiokrację, tak, najwięcej debili się właśnie rozmnaża. Ale cóż, nie mój cyrk i nie moje małpy.
  • Odpowiedz
@zawszeSam94: Zasobni i inteligentni poradza sobie, znajda sobie dziewczyne do sponsorowania, pojda na prostytutke - w ten sposob sie odblokuja ze statusu prawiczka.
Nie za bardzo rozumiem o czym jest ten caly wpis, o tym ze na wizazu kobiety polecaja sobie seks grupowy i inne gangbangi. Spoko, na meskich forach faceci polecaja sobie to samo ;-)
  • Odpowiedz
  • 8
@CREAMY_SUPERIOR jak nie prędko nastąpi? Już mamy zapaść demograficzną. Coraz więcej kasy idzie na socjal. W UK lepiej być samotna matka niż pracować. To długo się nie utrzyma. Dlaczego większość mężczyzn ma harować i płacić drakońskie podatki na kobiety, które nimi gardzą? Wielu samotnych mężczyzn skłania się teraz do radykalnych ruchów typu altright, który jest przejmowany przez neonazistów. Nie trzeba być wielkim pesymistą, żeby wiedzieć, że ta sytuacja niedługo wymknie się spod
  • Odpowiedz
@CREAMY_SUPERIOR: Ale niechęć do płodzenia potomka z pannami z przeszłością nigdy u nich nie zniknie + naruszona duma w młodości.
Tacy ludzie gorzknieją i nie chcą ślubów ani dzieci. Świadomy osobnik nie chce robić za betabankomat, bo wie że strai do siebie resztki szacunku i widzi tego bezsens.
To jest szkodliwe dla cywilizacji, to się dzieje póki co w skali mikro, ale powoli nadchodzi eskalacja.
Ale jak mawiał klasyk - mam
  • Odpowiedz
@Osculum_Infame: @odpad_biologiczmy: macie linki, cytuję

Ja gangbang mam za sobą.Trzech przystojnych chłopaków (koledzy ze studiów) tak mnie przeleciało we wszystkie możliwe dziury że dreszcze miałam jeszcze przez 3 dni na samą myśl o seksie z nimi! Przeżycie niesamowite i w ciągu niecałych 2 godzin aż kilkanaście orgazmów!


No nic, tylko brać później takiego kotka, ubrać w białą suknię, spłodzić dzidziusia i fundować życie i wakacje!

https://f.kafeteria.pl/temat/f8/gangbang-jakie-preferencje-p_4840492#
  • Odpowiedz
Lo kutwa jaki pisk przegrywow ( )

Skoro jestescie tak inteligetni i wartosciowi dla swiata i ogolnie och ach, tylko macie problem z poznaniem dziewczyny i zalozeniem rodziny. To moze ta wasza wrodzona iteligencja i poczucie wlasnej wartosci, robi was w balona?

Bo jesli nie potraficie odnalezc sie we wspolczesnym swiecie, stworzyc normalnych relacji, a w konsekwencji rodziny, to przykro mi wyginiecie i to na wlasne zyczenie.
  • Odpowiedz