Wpis z mikrobloga

@NapalInTheMorning: A to nie jest trochę jak z decyzją podejmowaną przez zwykłego człowieka? Co on zrobi niewiele mnie obchodzi o ile ta decyzja nie wpływa bezpośrednio na mnie. Tak samo mam z decyzjami podejmowanymi przez przedsiębiorców
  • Odpowiedz
@NapalInTheMorning: Przecież jest dokładnie odwrotnie i to lewaki stosują ten argument.

Przedsiębiorca odmówi zrobienia jakiegoś tortu parze gejów? KWII CHRUM KURŁA HOMOFOBIA, DO SZTUMU Z NIM I CAŁĄ RODZINĄ TEGO #!$%@? NAZISTY.

Google dyskryminuje białych mężczyzn przy rekrutacji a także później w pracy? Nie no, to prywatna firma więc sobie mogą robić co chcą, o co chodzi?
  • Odpowiedz
Przecież jest dokładnie odwrotnie i to lewaki stosują ten argument


@Khaine: XDDD

Po pierwsze, nigdy nie słyszałem "lewaka" mówiącego nieironicznie "to prywatna firma więc sobie mogą robić co chcą".

Po drugie, oczywiście że jest na odwrót, ale jeśli jesteś np. socjalistą to nie uważasz, że przedsiębiorca może robić co chce. W takim wypadku mówienie "to jest spoko, ale to już nie" może być głupie, ale nie jest hipokryzją.
  • Odpowiedz
Po pierwsze, nigdy nie słyszałem "lewaka" mówiącego nieironicznie "to prywatna firma więc sobie mogą robić co chcą"


@NapalInTheMorning: A ja wielokrotnie dokładnie na tym portalu. Pojawia się co najmniej kilku w komentarzach zawsze wtedy gdy jakieś korpo promuje LGBT i inne multikulti kosztem normalnych ludzi. Zawsze pada wtedy argument że taki właśnie Google jest przecież prywatną firmą i z czym gupie wykopki mają problem ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
Zawsze pada wtedy argument że taki właśnie Google jest przecież prywatną firmą i z czym gupie wykopki mają problem


@Khaine: przecież w takim przypadku są dwie opcje:
a) ktoś to pisze na serio, i wtedy nie jest żadnym lewakiem (no chyba, że dla ciebie lewak, to ktoś z innym zdaniem niż ty).
b) ktoś ewidentnie ironizuje, ale ty nie potrafisz tego wyłapać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Khaine: "Prawaki" zachowują się tak samo jak "lewaki". Jeśli coś pasuje do ich poglądów, to tego nie wolno "blokować", a jeśli nie pasuje to wolno.
  • Odpowiedz
@Fidel1: Zgadza się. Tylko wtedy jest znowu odwrotnie. Przy dyskryminacji białych ludzi firma nie może robić co chce ale odmowa wpuszczania gejów do lokalu jest ok xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Khaine:

Tylko wtedy jest znowu odwrotnie.

Co jest odwrotnie?

Przy dyskryminacji białych ludzi firma nie może robić co chce ale odmowa wpuszczania gejów do lokalu jest ok xD

Nic z tego nie rozumiem.
  • Odpowiedz
Po pierwsze, nigdy nie słyszałem "lewaka" mówiącego nieironicznie "to prywatna firma więc sobie mogą robić co chcą".


@NapalInTheMorning: ja słyszałem gdy Facebook banował profile Marszu Niepodległości i innych organizacji związanych z narodowcami, które wg autorów nie łamały regulaminu tego portalu. Z drugiej strony była głośna sprawa drukarza, który nie chciał zrobić zlecenia dla organizacji lgbt. Wtedy role z twojego wykresu się odwróciły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Lewaki podnoszą larum jak prawactwo odmawia praw nie-konserwatystom.


@Mr_RIP: Aha, czyli jak lewactwo popiera dyskryminację białych ludzi to rozumiem jest to całkowicie spoko a nie nie szanowanie wolności jednostki dokładnie tak jak prawaki robią? Oferty pracy typu "ktokolwiek, nawet #!$%@? pies, byle nie biały mężczyzna"? Z całym szacunkiem, ale przy całym umysłowym #!$%@? prawactwa, to lewaki są jednak znacznie gorszym szambem. Prawaki nie są przynajmniej aż tak autodestruktywne i nie nienawidzą
  • Odpowiedz
  • 2
@NapalInTheMorning przedsiębiorca powinien podejmować decyzje jakie chce w granicach prawa. to czy mi i innym konsumentom się podobają zadecyduje o jego zysku lub stracie. nie rozumiem o czym jest ten wpis
  • Odpowiedz
@Khaine:
Jaką dyskryminację? To, że podrzędne uniwersytety wprowadzają parytety to nikogo nie obchodzi. Tak samo jak kypto-homo z ONR czy innych polackich, #!$%@? organizacji szczeka na normalnych ludzi.
  • Odpowiedz