Wpis z mikrobloga

Witam.
Stawia ktoś tu jeszcze kantera?
Prowadze swój fanpage na którym znajdują sie regularnie predykcje/analizy ogólnodostepne dla wszystkich (brak grupy vip).
Co wyróznia mnie od innych? Argumentacja, dlaczego zdecydowalem sie postawic tak a nie inaczej.
Skuteczność, na ostatnim majorze miałem około 78% skutecznosci (na 54 mecze)
Generalnie mam na tą chwile 5k like, ale od pewnego czasu strona stoi..
Nie wiem czy jest to spowodwane zanikajacym zainteresowaniem, zlymi ruchami valve, ale to nie jest to...
Zmierzamy do konsensusu postu :
1. Jeżeli ktos ma ochote zerknac na moj fanpage chetnie podrzuce link
2. Ma ktoś jakiś pomysł i podzieli się nim, jak "pchnąć" to do przodu? Analizy pisze z czystej zajawki, nie wzgledow materialnych. Nie bede ukrywal, ze pomaga mi to w dosc znaczycm stopniu w walce z nalogiem, ale patrzac na aktywnosc przy poscie gdzie na napisanei analiz spedzilem ok 6h zaczynam watpic czy to ma jakis sens.
Pozdro
#csgo #bukmacherka
  • 20
@mcxero: Generalnie strona prosperowała bardzo dobrze i podejrzewam, że gdybym regularnie cisnął do przodu stałbym już w innym miejscu.
Czasami brakowało motywacji do napisania analiz, ale głównie "martwe" okresy (2-3 miechy braku aktywnosci, po pare razy) spowodowane problemami życiowymi przyczyniły się w głownym stopniu do regresu w statystykach.
@joepistone: przestań pisać o tej skuteczności bo ktoś kto gra kursy 1,3 może mieć 70%, a i tak zarobić mniej niż ktoś kto gra wyższe kursy z gorsza skutecznością. Pisz ile jednostek na plus, albo yield.
Powrzucaj trochę typów na grupy typu zwód typer, bukmacherkateam itp..