Wpis z mikrobloga

#ciekawostkizestulejki

O pozytywach płynących z bycia Blupillem

Część z was oglądała taki film Matrix ale pewnie nie wie ,że społeczeństwo które w nim było 'uwięzione' było szczęśliwe. Tak, tak , w filmie nie zostało to pokazane aż tak dokładnie ale ludzie Ci byli szczęśliwi ponieważ żyli w dobrych warunkach, bezpiecznych a przede wszystkim cywilizowanych. Główni bohaterowie tego filmu oczywiście woleli się z tego raju wyrwać po to aby srać pod siebie i jeść jakieś gluty a przede wszystkim mieć #!$%@? w życiu/szybko umrzeć. Nie dostrzegam żadnego pozytywu płynącego z uwolnienia się z tego hmm 'więzienia'.

Tak samo postępują redpillowcy na swoich grupkach wzajemnej adoracji. Myślą ,że udało im się wyjść z więzienia a tak naprawdę wylądowali w czymś znacznie gorszym i jedyne co im pozostało to zbierać się w grupy i wzajemnie podnosić na duchu

#przemyslenia #redpill #przegryw
  • 18
@a_ja_wole_rogale: czytałeś w ogóle oryginalne forum /r/theredpill? nikt nie mówi o jakimś wychodzeniu z 'więzienia' i wzajemnym podnoszeniu się na duchu(za taki 'self-masturbation' to tam chyba można nawet bana wyłapać) . główna ich idea jest samo - doskonalenie się i przy okazji dyskusja na tematy strategii seksualnej. jak żyć lepiej i być lepszym człowiekiem (zakładając że się nie jest nihilistą) .
@Roman_Polanski: Częsty argument w tego typu dyskusji czyli TO NIE JEST PRAWDZIWY REDPILL xD Rozumiem ,że tylko na Reddicie może istnieć prawdziwy a wszelkie próby przeniesienia go gdzie inndziej będą skutkowały tym ,że stanie się on fałszywy ? XD

To ,że tam banują za płacze nie oznacza ,że w praktyce ten redpill działa. Wg mnie nie działa i nic nie daje poza narastaniem jeszcze większej frustracji
Reddicie może istnieć prawdziwy a wszelkie próby przeniesienia go gdzie inndziej będą skutkowały tym ,że stanie się on fałszywy


@a_ja_wole_rogale: Tak- bo na oryginalnym forum jeszcze jakiś poziom jet trzymany. Natomiast poza nim wrzucane są takie posty jak Twój- które z tematem nie mają nic wspólnego a tylko zakrzywiają obraz. Podejrzewam też, że Twój obraz redpill został właśnie spaczony przez wykop i postujących tu przegrywów.
A co do orygialnego posta- bierzesz
@To_ja_moze_pozamiatam: To ,że jest trzymany poziom na forum nie oznacza ,że ta idea się sprawdza w praktyce i komuś pomaga.
TO NIE JEST PRAWDZIWY REDPILL = TO NIE JEST PRAWDZIWY SOCJALIZM
Dostrzegasz podobieństwo ?

Byli wykorzystywani ale sami osiągali z tego wiele korzyści.
Tak samo jak nieświadomy mirek eksploatowany przez swoją nieurodziwą żonę będzie miał chociaż namiastkę szczęścia. Wyzwolenie to żadna droga.
@a_ja_wole_rogale: namiastkę szczęścia. po tym jak go żona rozwiedzie, zabierze dom, dzieci i wyląduje na bruku. po czyms takim to jedyne co do szczęścia potrzebne to ak47 i nabój 7,62mm żeby sobie w łep #!$%@?.
także kończ wasc wstydu oszczędź. bo raczej trollujesz, albo jesteś tak nie ogarnięty.
@a_ja_wole_rogale: https://therationalmale.com/2014/09/29/a-new-hope/

I think I get it!

For years I have been bitter about this need to “perform” about how this shows that women do not love us as we love etc.. And just now I was reviewing my old relationships and I recalled something.


In each of my relationships, prior to meeting the women I eventually fell in love with, I was constantly working on myself, I would get in