Wpis z mikrobloga

@AdelbertPeel: Jak to? Przecież to normalne praktyki biznesowe, jak zmowy cenowe, planowane postarzanie produktów, szpiegostwo przemysłowe, inżynieria wsteczna czy wrogie przejęcia. Tak działa kapitalizm i wolny rynek ( ͡º ͜ʖ͡º)
@1988BaZyL @jazuu @Randolf @Mevario

Praca od poniedziałku do soboty, nie przeszkadzało mi to. Dziewczyna wyjechała na 2 tygodnie do Włoch do babci. Więc stwierdziłem czemu nie. Praca od poniedziałku do piątku, na pewno jesteście ciekawi jakie są zarobki. Więc tak, jeździłem dla partnera, czyli kogoś kto ma działalność i ma auto. Dostawałem od niego 10zł/h. Mało, ale to zmieniło się z czasem. Zacząłem jeźdizć we Wtorek. Jakoś to szło ale nie byłem
@Drail ale patologia, tylko że o tym wiadomo od dawna i jak widzę cały czas istnieje mafia taksiarska. Czy naprawdę nie da się z tym nic zrobić ?
@jazuu: no to lider jest konkurencją dla taxi w gli. Śmieszna sytuacja bo jeden partner lidera założył swoją działalność, taxi boss czy jakoś tak. Lider na wiadomościach do kierowców wypisuje że trzeba ich przeganiać XD