Wpis z mikrobloga

#wykopowydziennikpraktyk

Czeczeni powinni mieć własne klasy.

Godzin praktyk: 28/30

Klasa siódma to było małe zaskoczenie. Dwóch uczniów widziało mnie po raz pierwszy, bo do tej pory wagarowali na plastyce. Ów Czeczeni... Trochę przeszkadzali, niewiele rozumieli, mieli głupie odzywki.

Nie chcę by to zabrzmiało źle...ale oni naprawdę powinni mieć oddzielne klasy. To nie był odosobniony przypadek, gdzie jakiś Czeczen jest niekomunikatywny, niewychowany, trudny itp.

Z pozytywów klasa ta mi powiedziała, że będzie tęsknić XD kłamcy XD

Potem technika z szóstą. Mieli pisać wizytówki pismem technicznym na ocenę. I co rusz mnie ciągali bym coś ocenił w trakcie. Aż się wkurzyłem i powiedziałem, że mają kwadrans na pracę samodzielną. Trochę pojęczeli ale pisali.

Jutro mam ostatnie godziny. Ech...fajnie było.

#gownowpis #edukacja #nauczyciele #plastyka #podbaza #szkola i trochę #feels
  • 15
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (74)

Sponsor: Grupa Facebookowa z promocjami z chińskich sklepów

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @lomszyk @TymRazemNieBedeBordo @trujanaszynach @Shaggy_dg @nobrainer @mala_kropka @Vadzior @AnalitycznaOna @AJDK @Smutny_memiarz @Kalafijor @WujekJewpat @Pawel_Pe @Dbzdur @uzbek23 @RageBachus @SmutneKakao @jugo12 @nyszom @Burstaine @darkdancerr @xMrWywroteK @geratius @LRF1000W @Dubarel @Julkon @Pantegram @askadjamamwiedziec @
@Kuklak: @Nastruj: mogę wam o fowizmie opowiedzieć, albo coś o Fidiaszu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Miałem coś o odmienianiu w szkole, aaale niewiele pamiętam. I coś na emisji głosu...ale na to nie zawsze chodziłem
Treść staje się nieważna, jeżeli jest błąd językowy X


@Scorpjon: co do treści to moim zdaniem takie dzieciaki ABSOLUTNIE NIE powinny być wrzucane do jednego wora z sobie podobnymi, bo to by tylko doprowadziło do utrwalenia takiego zachowania. Niech czerpią dobre wzorce, zamiast kisić się we własnym sosie.
@LewackaPropaganda: to nie czytaj ¯\_(ツ)_/¯
O ile tutaj to mnie po prostu śmieszy takie podejście, o tyle gsy poruszany jest jakiś głębszy temat, coś gdzie naprawdę jest o czym podyskutować to wtedy to zakrawa o żałość XD no bo kurna, weź tu teraz na takim Mirko spróbuj wypowiedzieć się o RODO, strajkach, emancypacji i nie daj Białek, popełniaj błąd. Zawsze to będzie w czyichś oczach T A K I P O
@Scorpjon: Warto się pogłaskać po jajach, choćby mentalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rzeczywiście jest to coraz popularniejszy błąd, tak jak i -om/-ą.
To tak jakbyś napisał "jeden Czeczenów", brzmi dobrze?
Ale serio pisząc, to zamiast podziękować i popracować nad tym, to się dalej spuszczasz i atakujesz - będziesz świetnym nauczycielem plastyki ( ͡° ͜ʖ ͡°)