Wpis z mikrobloga

przyznam się wam do czegoś. całe życie wychowywałam się w małej miejscowości gdzie wszyscy się znali. tam wchodząc do autobusu miejskiego ZAWSZE grzecznie witano się z kierowcą, po prostu każdy do robił. no i myślałam, że wszędzie tak jest. taki uj ( ͡° ʖ̯ ͡°) pierwszego dnia mojego pobytu w tym dużym mieście musiałam gdzieś dojechać tramwajem. no i wchodzę do tego pojazdu, uśmiecham się ładnie do motorniczego i mówię grzecznie „dzień dobry”. pasażerowie i pan motorniczy popatrzyli na mnie jak na idiotkę. oczywiście nie odpowiedział. nawet nie wiecie jak było mi wtedy przykro (,)
  • 141
@rzapka szczerze to nie wiem czy to aż takie dziwne dla mnie by było gdybym to zobaczył. Bym pomyślał ot fajna dziewczyna chce umilić dzień kierowcy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rzapka: nie martw się, to tylko Polska xD za granicą ludzie się witają z kierowcami (w miastach) i nikt nie widzi w tym nic złego.
@rzapka Ja miałam to samo po powrocie z USA xD Tam też do wszystkich "Dzień dobry" i "Miłego dnia", do kierowcy obowiązkowo. Tu nawet jak w urzędzie czy sklepie podchodzę się przywitam, to w 8 przypadkach na 10 jestem ignorowana. ;-)
@matcheek to samo w NL. Przy wejściu do autobusu wszyscy Dzień dobry, Dziękuję już nie zawsze, zazwyczaj przy przystanku na żądanie. Myślałem, że w Polsce tak samo to wygląda :(
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rzapka: Tak to jest, że im większa gęstość zaludnienia tym bardziej ludzie mają w dupie siebie nawzajem ¯\_(ツ)_/¯
W chinach mają #!$%@? nawet jak ktoś leży na ulicy w kałuży krwi