Wpis z mikrobloga

@palodisko: @palodisko: no tak xD Ale walka ciekawa się robi dopiero pod koniec, wtedy się losowanie zaczyna teraz będą różni liderzy a i tak na koniec 3 będzie wyglądać tak Legia/ Jaga/ Lech ewentualnie Jaga/ Legia/Lech ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zi3L0nk4: no kurde, ja wiem ze beka Lechia beka peszko i heheh:)
jeszcze niedawno gralismy mecz o mistrza w warszawie w ciut innym składzie z innym trenerem. Jak widac to był początek spadku formy naszego "piotra pierwszego".

Co rózni Lechie od innych gówno klubów? A no to ze mamy takich grajków ktorzy grali juz o inne stawki niz tylko ekstraklasa, i raz juz z niej wyjechali bo reprezentowali inny poziom. O
@palodisko: Górnik długi czas był liderem, potem Jaga, potem Lech a na koniec i tak Legia wygrała xD Moze kibicuje Pogoni ale chciałbym gdzieś indziej mistrza zobaczyć niż w Warszawie xD Nawet odwieczny wróg Lechia nawet jej kibicuje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nawet odwieczny wróg Lechia nawet jej kibicuje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Zi3L0nk4: no nie odwieczny bo Lechia miała zgodę z Legią i moze nawet zbiegło sie to ze zgodą z Pogonią.
Pajacerka z Warszawy sie wreszcie przejedzie i licze ze to bedzie ten sezon. Na temat mioduskiego mam swoją teorie i jej narazie nie zdradze bo wyjde na kosmite. Ale jak z Wisłą wyjdzie prawidlowo czyli zgodnie
@palodisko: @Zi3L0nk4: A ja uważam, że tylko i wyłącznie Legia i Jagiellonia będą biły się do końca o majstra. Pamiętajmy, że Legia w tym sezonie gra już tylko na jednym fronci i stąd wynikały niektóre wpadki w poprzednich latach. Jeśli wrócą do gry Remy, Veso, Pazdi to przy tym trenerze, mogą wszystko pozamiatać kilka kolejek przed końcem (potencjał jest dużo większy niz rok temu). Jedynym zespołem, który może zamieszać są