Wpis z mikrobloga

Mam problem bo za każdym #!$%@? razem jak chce wejść na azuritowe majny to mnie #!$%@? to samo jest jak chce wejsc np. do zany i to samo jak chce do oriath, mapowanie jest bez problemu tyle że lokacje potrafią się wczytywać po kilka minut a czasem po kilku minutach poe ,,nie odpowiada"... probowałem wszystkich wersji directx nie pomaga dodam że problemu w patchu 3.0 nie miałem takich problemów. sprzęt raczej nie ma tu nic do rzeczy. Ktoś coś ? bo w google wyskakuja frazy sprzed kilku lat

#pathofexile
  • 14
@koteksra1: POE bez SSD to katorga. Wielu ludzi ma ten problem, a jedna z rzeczy która ich łączy to właśnie brak tego SSD. Mi trochę pomogło to:
1. Wejdź we właściwości POE na steamie.
2. Kliknij w opcje uruchamiania.
3. Wklej: --noasync --nologo --waitforpreload -gc 2

Lokacje będą się chwilę dłużej wczytywać, szczególnie miasta, ale za to powinien zniknąć problem z rozłączaniem.
Ogólnie jest on związany z tym, że zwykły dysk
Czasem u mnie też się tak robi... To nie przez sprzęt, nie wiem od czego to zależy, w kopalni zwykle po kilku miejscach po prostu poe sie wiesza i nie odpowiada. Probowałem i na zwykłym dysku i na SSD odpalać i bez różnicy. Jeszcze nie znalazłem rozwiązania na to, może jakiś mini patch to naprawi.