Wpis z mikrobloga

i która nas momentami doprowadzała do szewskiej pasji), rozpisałam mechanikę, tylko teraz męczę się nad odpowiednim balansem między klasami i potworami, i nie mam pomysłu na wygląd samej planszy. Oboje lubimy grać w planszówki, ta zakłada różne ścieżki rozwoju postaci, więc liczę, że nam się szybko nie znudzi. Jeśli to przeczytasz liczę, że może cię do czegoś zainspiruję, a przede wszystkim, że porzucisz przekonanie, że wystarczy zapisać kilka kolorowych kartek, żeby stworzyć
@fineee: To jest dobry pomysł na prezent taki dodatkowy. Albo na coś dla Was obojga, choć z doświadczenia raczej kobiety się lubią w takie rzeczy bawić, a faceci to ruszają tylko w celu odpieprzania szajsu, aby zaruchać (pdk). Ja bym kupiła normalny prezent i dodatkowo zrobiła ten słoik, gdybym miała na to ochotę.
To sie podoba tylko nam kobietom, facetowi nie będzie sie chciało czytać tego i raczej nie bedzie pamiętać, ze cos takiego ma i zapomni codziennie otwierać XD zabierz go w jakies fajne miejsce albo kup grę o której ostatnio gada, ewentualnie jakiś fajny przydatny gadżet
@fineee: Są mężczyźni i mężczyźni. Kiedyś zrobiłam coś takiego chłopakowi, ale bardziej spontanicznie i bez okazji i był bardzo zadowolony. Nie licz na zrozumienie na wypoku, takie rzeczy się docenia, kiedy się je dostanie od ukochanej osoby, a tutaj większość to gimnazjaliści, więc co oni mogą wiedzieć o miłości.
zreszta lepsze niz prezenty materialne i kosztowne sa prezenty z glebi serca, do it yourself


@fineee: Też tak myślałam dopóki nie dotarło do mnie boleśnie, że nie wszyscy myślą tak samo :/
Zrobiłam dla ciotki (chyba na 50 urodziny) pudełko z różnymi prezentami, kupiłam duży karton, sama oklejałam, z wstążki wielka kokarda itd. Kosztowało mnie to kupę pracy, a na imprezie podeszła do mnie inna ciotka podniecając się... jakie piękne dewocjonalium
@fineee dostałem od dziewczyny taki słoik, miły gest ale zajrzałem do niego może z raz przez ostatnie 4 lata, fajny pomysł na dodatek do głównego prezentu, proponuję Ci przygotować dla niego miły wieczór, kupić sobie jakąś bieliznę, albo w inny sposób ciepło go zaskoczyć a słoik dać jako dodatek
@fineee XD zależy jakiego masz niebieskiego. Mój gdybym dała mu coś takiego uznałby, że dostałam to od kogoś a daję jemu żeby przyoszczędzić XD chociaż prezentów na rocznicę raczej nie kupujemy. W tym roku np. planujemy pojechać na wycieczkę ()