Wpis z mikrobloga

Postanowiłem nagrać również tą nudniejszą stronę #zuzel czyli #majsterkowanie i mycie, które trzeba wykonać po każdym treningu :) Zajmuje to więcej czasu niż sama jazda.
Jako, że motocykl był umiarkowanie brudny oszczędziłem sobie zdejmowania gaźnika czy demontażu pierdół na kierownicy.
Nie mam talentu do vlogów i opowiadania, więc jeżeli pojawią się pytania chętnie odpowiem na nie poniżej.
Miłego oglądania!
#mirekzuzlowiec
  • 11
@Lorenzo_von_Matterhorn: Bez osłon, mimo to do środka dostaje się niewiele brudu :)
Olej rycynowy dobrze sprawuje się w wyścigowych silnikach, ma jednak krótki czas eksploatacji w tak wyżyłowanych silnikach i w porównaniu do ich serwisu jest bardzo tani (ok. 130 zł za 5L)
Nad lancą pomyślę zimą, póki co muszę sobie radzić tym co jest w zestawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Lorenzo_von_Matterhorn: Jawa zaleca 500ml (dla porównania GM zaleca 850)
Ja leję zwykle 750, tak zalecił mechanik, nie ma ryzyka przelania bo natychmiast wypluje odmą :)

Pianownica super sprawa, nie wiem tylko czy do takiej podstawowej myjki (K2 Basic) są dostępne jakieś akcesoria
@cinek687: nie wiem czy pod k2 idzie cokolwiek ogarnąć, ze względu na niską moc.
Te tanie pianownice to też są takie sobie, PA robi fajne, ale też cenowo nie wychodzi tak ciekawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najgorsze co można zrobić to kupić tą najtańszą od karchera, bez regulacji. Szkoda hajsów i nerwów.