Wpis z mikrobloga

Nie uważacie że Tyson jest trochę przereklamowanym bokserem?

Od razu zaznaczam, że nie uważam że jest zły, spokojnie może rywalizować w stawce top 15 ciężkich wszechczasów ale trzymałbym się raczej dolnej granicy. Moim zdaniem wybitnego boksera #!$%@?ą wielkie nazwiska z którymi wygrał w swojej karierze. Tyson praktycznie takich nie ma.

Obejrzałem wszystkie jego walki i poza Larrym Holmesem i synem Fraziera nie pamiętam nikogo(z wygranych) z czego ten drugi kariery dużej nie zrobił.
Geniusz Tysona polegał moim zdaniem na #!$%@? przeciwników w pierwszych rundach. Jest to na tyle niesamowicie widowiskowe że dzięki temu stał się legendą.
Jak on to robił?
Po prostu urodził się w idealnych czasach zaraz po Frazierze, Alim czy Foremanie(z którymi moim zdaniem nie miałby szans). Pojawiła się luka którą on idealnie wypełnił do czasu aż pojawili się następni wielcy tacy jak Lennox Lewis czy Evander Holyfield którzy go poskromili.
Niektórzy twierdzą że po wyjściu z więzienia był cieniem samego siebie dlatego zaczął przegrywać ale ja jakoś nie widzę wielkiego spadku formy po tych wydarzeniach.

Po przeczytaniu jego biografii dodatkowo twierdzę że większość jego nieszczesc życiowych sam na siebie ściągnął. Mówi się że go żona oskubala z kasy ale o tym że ja zdradzał regularnie na każdym kroku już nie albo o tym jak pomiatał Donem Kingiem, wszyscy wiedzą tylko że Don King go oszukal.

Z dzisiejszych bokserów Wilder i Fury robią mu dziecko. Joshua mimo posiadania pasów również jeszcze nikogo nie pokonał.
#boks #miketyson #przemyslenia
korporacion - Nie uważacie że Tyson jest trochę przereklamowanym bokserem?

Od razu...

źródło: comment_YcNq9pTCYL46QpsvYm31hPeVgkuLhKb9.jpg

Pobierz
  • 25
Z dzisiejszych bokserów Wilder i Fury robią mu dziecko. Joshua mimo posiadania pasów również jeszcze nikogo nie pokonał.


@korporacion: Kogo niby Wilder pokonał? Bo stwierdzenie, że Joshua nie pokonał nikogo jednocześnie twierdząc, że Wilder robi dziecko Tysonowi to żart.
@korporacion No panie, zaczynasz dyskusje od niepotwierdzonego info? Sam zobacz kiedy Lewis zdecydował się na walke z Tysonem. Z GGG jak i z Tysonem w prime można było wygrał ale najpierw trzeba było przejść przez piekło.
@Rihter: ok nawet jeśli uciekał przed nim( w co nie chce mi się wierzyc, zresztą dzisiaj się juz prawdy i tak nie dowiemy) to patrząc na to jak sobie z nim bez problemu poradził wcześniej również by go pokonał
@Rihter: pisz co chcesz ale Lewis był dla tysona nieosiągalny. Wysoki, twardy z ciosem, który pokonał Holyfielda(ten pokonał Tysona) który pod koniec kariery rozpykal Vitalija Kliczkę który rządził przez następne 10 lat w ciezkiej.
Wszelkie karty są tutaj za Brytyjczykiem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@korporacion: i co? To policz Joshui Parkera, bo wcześniej nie był pokonany. Wilder to drewno uszkodzone przez emeryta. Joshua zjadł Moline, który zaszkodzi Wilderowi. Tyson w walce z Lewisem był po swoim prime i ciągu narkoimprez, był wrakiem. Lewis jest wg. Mnie najlepszym bokserem, ale walka walce nierówna.