Wpis z mikrobloga

#fiat #xenony #motoryzacja

Motoryzacyjne Mirki, mam pytanie do Was.
Co sądzicie o zmianie lamp w fiacie bravo na HID? Oryginalne słabo świeca strasznie, snop światła idzie bardzie nisko i nie da się tego zmienić, ustawione na max w górę i lipa. Założyłem żarówki tungsram megalight 120% i jest lepiej ale dalej daleko do tego, żeby było dobrze. Jakby tak włożyć 4300k to chyba wygląda elegancko na białe światło i nie będzie się nikt czepiał? Na stacji diagnostycznej myślę zeby przeszło to jakoś, ale jak z policja? ( ͡º ͜ʖ͡º)
p1res - #fiat #xenony #motoryzacja

Motoryzacyjne Mirki, mam pytanie do Was. 
Co sądz...

źródło: comment_X98D7J6GGWQlPYNgKZQ9aVg59R9GF6Cs.jpg

Pobierz
  • 14
@p1res: Pierwsze i najważniejsze pytanie, czy masz soczewkowe reflektory. Jesli tak, to montaż HIDa, i dobre ustawienie do na stacji + niezbyt oczojebna barwa i nie bedziesz razic innych. Druga sprawa, to wypolerowanie i zabezpieczenie kloszy, a takze sprawdzenie stanu odbłysników.
@golden87 reflektory są soczewkowe, lampy w dobrym stanie. Po prostu bravo ma te światła takie słabe, fabrycznie są za nisko i nie da się podnieść wyżej
@absoladoo lampy w bardzo dobrym stanie, są soczewki i nikogo nie powinni oślepiać
@p1res: ale fiat od zawsze miał problem z trwałością powłoki reflektora soczewki. 159 niby też miała mieć słabe światła a po wymianie odbłyśnika wszystko jak ta lala, wypala asfalt
Co do przegladu to fakt, ale nie kiedy ma sie znajomego ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@golden87: i pozniej jezdza takie gowna po polskich drogach "bo ma sie znajomego" ... omg masakra
@strean: Gowno to jest, jak wstawisz HIDa do niesoczewki. Jesli chcemy byc poprawni politycznie, to tak tylko xenon ze spryskami fabryczny itd. ale zaufaj ze dobrze ustawiony hid na soczewce nie robi problemow.
jak z policja


@p1res:

jak trafisz na miłych to będziesz musiał przy nich zmienić na zwykłe
jak trafisz na mniej miłych to pożegnaj się z dowodem xD
jak trafisz na nieogarniętych to nic