Wpis z mikrobloga

#!$%@?, żeby odblokować wszystkie stroje i gadżety trzeba każde wyzwanie zrobić na złoto? Also czy za odblokowanie wszystkich parków na stroje, czy jak to tam nazwać tez jest trofeum? Wyzwania gdzie trzeba po cichu wszystkich wykończyć i te z bombami są dość proste, ale do tych gdzie trzeba gonić drona albo walczyć zawsze mi trochę brakuje na złoto.

#spiderman #ps4
  • 5
@Jebiasz: tez mam kod z pre ordera, ale doszedł z opóźnieniem i zdążyłem juz wtedy odblokować drona za walutę z gry. Ufff czyli nie musze wszystkiego maskować, dzięki za info ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Joii: tez odblokowałem drona, nie zrobiłem wszystkich wyzwań na złoto i mam platynę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Staraj się jak najmniej ulepszać gadżety i perki do kostiumu jeżeli idziesz po platynę. Najpierw kostiumy, później reszta i platynka szybko wpada.
@Jebiasz: dzięki za rady ( ͡° ͜ʖ ͡°) zostały mi jeszcze trzy dystrykty do zrobienia na 100% więc myśle, ze do rana platynka wpadnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pro tip na wyzwanie walki - uzyj Spider Bota, to ułatwia zloto, bo tam paradoksalnie na wynik wplywu nie maja combosy albo brak obrazen, a to jak szybko wszystkich pokonasz