Wpis z mikrobloga

@zjadlbym_kebaba remote słabo wychodzi w terenie z moich doświadczeń. Choć może wynika to z tego, że do tej pory miałem kulawy upload w domu, więc nigdy nie udało mi się połączyć ze względu na zbyt słabe połączenie sieciowe.
Ale inna sprawa że ten sam komunikat udało mi się zobaczyć parę razy z drugiego pokoju będąc na tym samym wifi co konsola....
@zjadlbym_kebaba a to w domu chodzi raczej nieźle pomijając pojedyncze epizody które opisałem na końcu. Jednak l2\r2 masz na panelu dotykowym z tyłu vity więc jest conajmniej średnio wygodnie, choć nie jest to niemożliwe. To już kwestia jaka gra i jak używa spustów
@Jack0wy: @zjadlbym_kebaba: I ta podkładka jest akurat spoko. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z remote play rzadko korzystałem, bo po prostu nie mam potrzeby, ale testowo też sprawdza się nieźle. Jeśli już będziesz kupować, to celuj w używane tak za ~300-400zł wraz z całym osprzętowaniem (ładowarka, karta pamięci min. 16GB, czasem jakieś gry), bo samej konsolki rzeczywiście nie opłaca się kupować.

I, jeśli nie interesuje Cię zabawa
@Fejfer: Właśnie. Brać slim czy fat? Slim jest ciensze lżejsze, ładniejsze i ze zwykłym portem micro usb, ale jest trudnej dostępne i ma gorszy ekran. Fat za to ma ekran, który jest podobno fenomenalny, ale jest wielkim ciężkim klocem.

I jaka pojemność karty? Najczęściej spotykane przeze mnie oferty mają karty 4 lub 8gb. Ile potzrzeba jeśli nie będę grał dużo, a tylko cześć gier będę kupował cyfrowo.
@zjadlbym_kebaba: Mam PSVitę, PS4, PlaystationTV i lepiej zainwestować w dodatkowy telewizor + PlaystationTV. Do remote play zalecane jest połączenie z PS4 po kablu. I te rozwiązanie zdecydowanie polecam.

Chociaż ma swój urok granie na Vicie w wieśka czy w diablo.( ͡° ͜ʖ ͡°)-