Wpis z mikrobloga

Co można zrobić gdy #!$%@? mieszkający obok od około 23 do jakoś 4 rano #!$%@? nawciągany szczurem techno na full #!$%@?? Policja i miejska odpada bo nawet nie wejdą do niego na podwórko #sasiadpedal
  • 19
  • Odpowiedz
@MarX_: właśnie nie mogę go namierzyć gdy wychodzi do sklepu, jedynie widzę jak #!$%@? do budy z automatami która jest zaraz obok jego chaty ale ja sie tam nawet na przypale nie wbije
  • Odpowiedz
@Gr3gor: U mnie na takie problemy sklep pomagał :) najbezpieczniejsza opcja i jak jest potrzeba można mieć świadków w razie potrzeby... wszystko zależy jak pouczasz :-)))
  • Odpowiedz
@MarX_: Typa ogólnie za debety chce pociąć pół miasta więc co jak co ale #!$%@? po kryjomu to on ma w małym palcu jeżeli jeszcze żyje
  • Odpowiedz
@Gr3gor: i znowu bym dzwonił do dyspozytora i alej zgłaszał aż by to np dzielnicowym ogarneli nic Ci nie zrobią, bo to zasadne zgłoszenia etc
  • Odpowiedz
@MarX_: I bedą się tak odbijać aż typ się wkońcu zaćpa ¯\_(ツ)_/¯ nawet jego wierzyciele nie dają rady tam wbić a kombinują sporo i bardziej im zależy. Ja myślałem nad jakimś zagłuszaczem wifi - bym temu zjebowi to na dach #!$%@?ł to by nie wykumał w życiu a ja miałbym spokój
  • Odpowiedz
@MarX_: Nie, nieraz jak mu się coś #!$%@?ło to reklamy z yt sie wbijały. Poza tym on tam robi jakieś kosmiczne przeskoki z techno w patorap przez discopolo
  • Odpowiedz