Jan Bednarek (Southampton) – poza kadrą w zremisowanym 2-2 meczu z Brighton

HISZPANIA
Marcel Lizak (Girona) – poza kadrą w wygranym 3-2 meczu z Celtą Vigo

ROSJA
Maciej Wilusz (Rostów) – 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Uralem. Ocena whoscored.com: 6.86

WŁOCHY
Thiago Cionek (SPAL) - 90 minut w wygranym 2-0 meczu z Atalantą, ocena whoscored.com: 7.53

Link do wpisu na blogu

Jeśli podoba Ci się praca, którą wykonuje polub profil na facebook'u będę wdzięczny.

Profil na FB

Blog poświęcony polskim piłkarzom występującym za granicą

Tag do obserwowania: #stranieri

#polskapilka #pilkanozna #seriea #premierleague #primeradivision #ligabbva
  • 9
@pjoooter: Nie o to chodzi. Przegrał rywalizację - zdarza się, trener ma swoją koncepcję, nie widzi dla niego miejsca.

Ale skoro nie ma go w kadrze meczowej - tzn. że Hughes w ogóle na niego nie liczy. Dlaczego nie poszedł na wypożyczenie do Championship?
@rooger: Żeby Bednarek nie spierdzielił sobie zycia jak Jach (nie mówiąc o Kapustce). Jednak Anglia to jest kierunek dla naprawdę mocnych polskich zawodników z dorobkiem, a nie takich, którzy mają doświadczenie tylko w Ekstraklasie. Czasem się komuś może i uda, ale ryzyko jest duże.