Wpis z mikrobloga

Zbrodnia bez kary Sąd uznał ostatecznie, że ksiądz jest winny samobójstwa 13-letniego Bartka z Hłudna i skazał go na... 2 lata w zawieszeniu na pięć, dodatkowo obecnie wyroki powyżej roku nie mogą być zawieszane, ale wspaniałomyślnie sąd zastosował przepisy obowiązujące 11 lat temu w chwili gdy doszło do tragedii. Ksiądz Stanisław K. obecnie skończył 70 lat i cieszy się emeryturą z naszych podatków... (°°_______

#bekazkatoli #zbrodnia #kosciol #katolicyzm
Pobierz
źródło: comment_SFCLjIk5RgTMz2LX3QaxD1mMIEPqNBjK.jpg
  • 12
@DzikiChleb: W sumie jak dla mnie sprawiedliwą karą dla niego powinna być śmierć, ale miało by to znaczenie 11 lat temu, teraz już jest stary, a coś takiego byłoby to morderstwo. Ujawnienie danych, wpis do rejestru, tatuaż na czole: Przeze mnie zabiło się dziecko i publiczna chłosta transmitowana na żywo w wiadomościach - tak to widzę na chwilę obecną...
@Walther00: Nie czytałeś, nie zawsze...
Spowiadalem się u tego czarnuszka, była to moja ostatnia spowiedź w życiu. Zrobił mi inbe o braki podpisów w indeksie takim przed bierzmowaniem. Dodam, że to była spowiedź wielkanocna i cała świątynia pełna ludzi. Miał tupet.
@xandra: z artykułu wynika że gość bezpodstawnie oskarżył dzieciaka o kradzież, niezbyt wysokie przewinienie żeby karać je karą śmierci

W sumie jak dla mnie sprawiedliwą karą dla niego powinna być śmierć
@xandra: ale liczy się sposób w jaki to zrobił. nie możesz do końca odpowiadac za wrażliwość drugiej strony. nie powiesz komuś do widzenia on sobie coś zrobi i masz iść na dożywocie bo ktoś był niedostosowany do życia?
@stan-tookie-1: On, dorosły, ksiądz (!) z premedytacją doprowadził do stanu gdy dziecko nie mogło już wytrzymać wszystkich jego kłamstw. W sumie śmierć czy dożywocie to i tak dla niego za mało.