Wpis z mikrobloga

Mówię tylko jaka jest prawda. Twórcy tego forum nie spotkali się jeszcze z problemami natury prawnej. A lepsi od nich porzucali swoje zabawki na hasło "sprawa zostanie skierowana do sądu" rzucane nawet przez jakieś gówno-kancelarie bo nie wytrzymywali psychicznie. Jak zwolennicy dw zauważyli - forum jest nowe i dopiero raczkuje. Konkurencja czeka na rozwój wydarzeń dlatego nie rzuca jeszcze kłód pod nogi. Nie łudźcie się że będąc laikiem można sobie zrobić od tak forum które pęka w szwach od piractwa i łamania praw autorskich. To nie rok 200x gdzie żadne rodo, srodo i inne ustawy antypirackie tak naprawdę nie funkcjonowały. Mimo wszystko... życzę tym adminom darkw powodzenia... jeszcze sporo pracy (może i daremnej) ich czeka z tym warezem.

#darkw
#darkwarez
  • 5
@Tygrysek666: Ty co się do mnie przyssałeś...
Niech będzie pochwalony pan nasz Jezus Chrystus... Koło Szecherezady przechodziłem i patrzę stoi ta kobita, tak jakoś biednie wyglądała, a ja w Boga wierzę, to żal mi się jej zrobiło. No to mówię pójdziesz ze mną, tu niedaleko... do Wielkiego Ryśka. Rysiek ma melinę, całkiem niedrogo bierze. Śledzia można tam kupić i szarnę to jego teść, to takie robi, że to lepsze niż szynka,