Wpis z mikrobloga

Powiedzmy sobie szczerze... DarkW nie będzie drugim darkwarezem. Ta strona sprawdza się głównie jako miejsce dla sępów którzy chcą generować linki. Dział download jest póki co strasznie mały. W innych działach totalne pustki. Dlatego cała reszta, która nastawiała się na jakieś POGADUSZKI O DUPIE MARYNIE tutaj nie znajdzie swojego miejsca. Właściwie to i lepiej bo to strona typowo --->wejść--->skopiować link--->wyjść. A pamiętajmy że to dopiero początek i jeszcze nikt nie zdążył się ich przypieprzyć o łamanie praw autorskich.
#darkw
#darkwarez
  • 17
ikt nie zdążył się ich przypiep


@mastersanta: Ech dlaczego tak piszesz? Strona jak trafi na szybsze serwery i administracja będzie dbać o jej funcjonalność, nie będzie głupich punktów w regulaminie zabraniajacych wszystkiego, to wręcz na odwrót przyciągnie ludzi. Co do warezu, jego tak na prawdę nie musi być. Zamknięcie darkwarez pokazuje jedynie tylko to, że ludziom zabrano wszystko prócz piractwa, jeśli jesteś tą samą osobą co na darkwarez, to wiesz że
Piractwo na masową skalę i czerpanie zysków z tego procederu - o tym mówmy,


@jajanosik: Nie jarzę co do czego i z czym? Rozwiń to o czym piszesz, chcesz popisać o firmach które czerpią zyski z piractwa bezpośrednio, bądź też pośrednio? Co masz na myśli masowe piractwo? Zdefinuj to w jakiś sposób, zobrazuj nawet własnymi słowami.

Wiesz o tym że Państwo również czerpie zyski z procederu piractwa, tak na prawdę nie
@hrabia08:

Nie jarzę co do czego i z czym?

Jeszcze dużo rzeczy nie rozumiesz, choć starasz się to zastąpić słowotokiem i marzeniami ściętej głowy. Fakty są bezlitosne - a prawda naguśka. I Twoje wodolejstwo niczego nie zmieni, panie złotousty. Darkwarez nie wróci na białym koniku - nigdy, i pod żadną postacią.

chcesz popisać o firmach które czerpią zyski z piractwa bezpośrednio, bądź też pośrednio?

Tak, jak to robił qspy - pod
Jeszcze dużo rzeczy nie rozumiesz, choć starasz się to zastąpić słowotokiem i marzeniami ściętej głowy.

Darkwarez nie wróci na białym koniku - nigdy, i pod żadną postacią.

@jajanosik: Czo? O czym piszesz i jak to się ma do tego co wyżej sam napisałeś?
Dlaczego zgadujesz jakie mam hasło na tej stronie o ile to ty?

Tak, jak to robił qspy - pod przykrywką legalnej firmy?

Czyżby rozchodziło się o samego właściciela
@mastersanta: Żadna strona nie dorówna DW z prostego powodu - poza działem generowania linków , nawet na DW spadało z roku na rok zainteresowanie dodawaniem linków , udzielaniem się w strefie offtop . Moda na warezy spada i jest to nieodwracalne zjawisko . Byłem modem chyba 8-9 lat nie pamiętam jakoś tak , więc mogę co nieco się wypowiedzieć w temacie .
@Megaton_: No nie da się ukryć że tak jest, w Polsce regularnie wstawia filmy na warezy praktycznie 2-3 osoby ( LTN, DENDA, RALF ) gdyby im się tak znudziło albo z innych powodów przestaliby to polski warez praktycznie przestałby istnieć...
Ale jest też inny powód ludziom po prostu nie chce się pobierać milion linków żeby pobrać film w 4k czy nawet Full HD a to przecież trzeba jeszcze wygenerować....
Dlatego zdecydowana
@Jasiu2020:

Na chwilę obecną: 47 aktywnych użytkowników (w tym 16 gości)/2263 zarejestrowanych. No zajebioza po prostu. Jakieś 2,5 % w porywach...Jeżeli ta "ogromna liczba" użytkowników jest powodem takiego mulenia tej marnej podróby - to lepszego dowcipu od 20 lat nie słyszałem.
@jajanosik:

"Bo to ściema, pic na wodę fotomontaż. Piractwo na masową skalę i czerpanie zysków z tego procederu - o tym mówmy, a nie o gówn... podrywaczach"

Krystalite... zapomniałeś już jak na koncie apacz60 dodawałeś tam mp3?
@dinny:
Jednak napisz sobie na czółku myślą nie zmąconym: jestem idiotą. A "tworzenie z pasją" wygląda tak, że na ten moment jest aktywnych 39 użytkowników, w tym 17 online. Liczba zwala z nóg, pasji (szewskiej) faktycznie można dostać, hahahahaha
w Polsce regularnie wstawia filmy na warezy praktycznie 2-3 osoby ( LTN, DENDA, RALF )

@Jasiu2020: Hm... to ciekawe ale to nie prawda, po prostu masz ograniczony dostęp jak pomijasz inne grupy, czy tam osoby.

w tym 17 online.

@jajanosik: To i tak większe statystyki niż na innych warezach, czy stronach torrentowych.( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°
@jajanosik:

Na wstępie zarzucasz mi że jestem fanboyem tego forum, skąd to przekonanie krystalite? fanboyem nie jestem, ale nie mam nic przeciwko jego istnieniu, ty stary daunie chciałbyś 1000 aktywnych userów na świeżym forum, pij, pij urquellka i niech cie synek pierzyną nakryje, tak żebyś się nie zapił od tego deficytu mądrości.