Wpis z mikrobloga

@Mordschlag czekam na przemarsz zoofilów i onanistów.

Czekam też na dźwięk pękających dup lewaków kiedy ich koledzy socjaliści w barwach brunatnych też będą chcieli pochodzić po Lublinie. Może zbierzcie się i róbcie razem te pochody w jakiejś kopalni żeby nie #!$%@?ć normalnych ludzi?
  • Odpowiedz
@ghostface: nie, nie prawda. Sam tworzysz tezy i z nimi polemizujesz - to zdaje się nazywa się "atakowaniem chochoła".

Co ten marsz na na celu? Zobrzydzić do końca wizerunek homo w społeczeństwie? Gdybym sam był homo to byłbym jeszcze większym przeciwnikiem takich marszów.

Jakich to praw nie mają ludzie homo a mają je ludzie hetero?
  • Odpowiedz
@damyrade to co ty robisz nazywa się slippery slope i jest takim samym błędem logicznym jak atakowanie chochoł. Moja analogia była przykładem tego błędu.

Ja nie jestem homo i uważam, że marsze są potrzebne. Potwierdza to cały cywilizowany świat, w którym takie marsze spowodowały uzyskanie równych praw przez osoby LGBT. Więc #!$%@?, że takie marsze szkodzą jest zupełnie oderwane od rzeczywistości.
  • Odpowiedz
a koniecznosc manifestacji ze jest sie homo jest z kolei objawem pewnosci swojej orientacji? legit


@valhander: ej typie, a środowiska lgbtqwerty to kompulsywnie manifestują przeciwko marszom/piknikom rodzinnym? albo sypią sie z ich strony nienawistne komentarze pod artykułami czy wydarzeniami na fejsie? xD no chyba jednak nie.

i to jest własnie zabawne.
  • Odpowiedz
@Mordschlag: ej typiaro xD nie wiem skad bierzesz ta koncepcje rownowagi. Argumentem, ze A nie powinno protestowac przeciwko B jest to ze B nie protestuje przeciwko A xD. No ja nie wnikam kto i po co, po prostu nie ogarniam wmawiania ludziom problemow z seksualnoscia (hehe beka). To wbrew pozorom(sic) nie jest czeste zjawisko. Jesli ktos problemy z seksualnoscia mial/ma to czesc osob na marszu rownosci(sila rzeczy). Co tez nie jest
  • Odpowiedz
@Mordschlag: ale przecież lgbtqwerty mają takie same prawa jak inni. Problem polega na tym, że wy byście chcieli tych samych przywilejów jakie posiadają małżeństwa (które z definicji są hetero). Bo małżeństwa owszem, posiadają przywileje ale jest tak tylko z takiego powodu, że są w stanie tworzyć rodziny - fundament państwa. I dlatego państwo im te przywileje daje.

@ghostface ale to właśnie jest slippery slope. Chcecie dać przywileje parze facetów? A dlaczego
  • Odpowiedz
a jak kobiety dostawały prawa wyborcze to byś bredził, że teraz czekasz aż psy je dostaną, prawda? Taka sama mentalność.


@ghostface: ile razy. Jakie #!$%@? prawa. Nawet lewica ma w tym kraju takie same prawa jak prawica. A co dopiero geje czy lesbijki.
  • Odpowiedz
to właśnie jest slippery slope. Chcecie dać przywileje parze facetów? A dlaczego nie trójce facetów? A dlaczego nie dwójce kobiet i kozie?


@damyrade: Chcecie dać ludziom pistolet do obrony? A dlaczego nie czołg? A dlaczego nie rakietę balistyczna?

Przecież metoda przesuwanego horyzontu (tudzież powolnego gotowania żaby) to modus operandi zwolenników dostępu do broni. Dziś pozwolenie na pistolet, jutro karabiny maszynowe a pojutrze czolgami będą jeździć (bo niby dlaczego nie?) i dawanie
  • Odpowiedz