Wpis z mikrobloga

lochy mnie nie chca bo pracuje na słuchawce za okolice 4k miesiecznie xD Same zarabiaja polowe tego na elitarnym stanowisku ksiegowej albostudiują zarzadzenie rekreacja i animacja czy inna geografią i jestem dla nich śmieciem bez ambicji i członkiem najniżej kasty (pod)ludzi. #!$%@? 2018 a oni dalej traktuja studia jak nosacze co sie wychowali w PRL, czy omi sa tak #!$%@? odrealnieni czy ja jestem. zbyt zredpillowany? Mam w rodzinie i wsrod znajomych abwentow elutatnych studiów wyższych i kazdy #!$%@? w guwnorobocue albo na magazynie w UK i. Holandii. Wlaśnie dlatego położyłem lache na studiowaniu ale nie sadzilem ze przeszkodzi mi to w dupace xD
#tfwnogf #przegryw #tfwnogf #depresja #logikarozowychpaskow
  • 36
@ButelkaBezKaucji: pewnie jest na jakimś dziale przedłużania umów albo windykacji i tyle ma jak ma dobry miesiąc na prowizjach a menadżer nie ogarnął że jak im za dużo wychodzi z premią to trzeba obniżyć stawki za klienta żeby nie dać zarobić więcej niż 3k netto
@wyjdezszuflozy: 1.Może to mało perspektywiczna praca i stanowisko łatwe do zastąpienia przez "kogoś z ulicy"?
2.A co to za elitarne studia wyższe mają Ci znajomi, którzy wyjechali do UK?
3.Studia w jakiejś mierze świadczą też o inteligencji i statusie społecznym.
4.Brak studiów powoduje bardzo często kompleksy (być może niesłuszne).
@wyjdezszuflozy: myślę, że laski cię nie chcą bo jesteś głupi/brzydki.

Ja moją różowa poznałem będąc bezrobotnym, więc nie ma to zbyt wielkiego znaczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@fstab: myślałem ze będzie jakaś głębsza dyskusja a tu zaorane już w pierwszym komentarzu :D
@Kreation: Serio? Może to też zależy od tego co się sprzedaje i w jakim mieście,ale jak kiedyś robiłem na słucawce to osoba z najlepszymi wynikami i #!$%@? nadgodzinami miała ledwo 3k.Normalny anon miał 2k z premią.