Wpis z mikrobloga

@rarity: poza tym to pierwsze zdjęcie ma 49 lajków na instagramie - ostateczny dowód na to jaki instagram jest gówniany i jak kieruje się owczym pędem a nie jakimkolwiek zmysłem estetycznym. Zdjęcie niesamowite
  • Odpowiedz
@zbierski9: nie, Fujifilm x100f, przejsc obojetnie obok tego aparatu to ignorancja pewnego rodzaju, ale jednak wade ma dosc spora, taka ze nie jest uszczelniony.
  • Odpowiedz
@zbierski9: nie pompuje kasy w instagrama, nie zalezy mi na atencji, po prostu robie zdj z przyjemnosci, a jesli nie chce mi sie to nie robie, nie jest to moj zawod, ale mam swiadomosc ze moje fotografie troszke roznia sie od samojebek na insta;)
  • Odpowiedz
@rarity: a mi się z Resident Evil kojarzy, 4 czy 5, te sceny w Tokio, co padało i dużo ludzików szło z parasolami. c:
Ale zacne zdjęcia, szanuję bardzo, kolego.
I cyk, pofolołuję instagrama, bo przyjemnie się na fotki patrzy. ʕʔ
  • Odpowiedz
@zbierski9: Nie, usunalem poprzednie moje wywody, vo uznalem ze troche sie kupy nie trzymaja.. Jest kompaktowy i zdj sa cholernie dobre, wysoko jakosc, rozdzielczosc, minus to brak uszczelnien
  • Odpowiedz
vStitch, JaTuTylkoSprzatamAleTezSmieszkuje, panSlawomir, sargon157, KIruko, anonin, Cockatrice, Onii-chan-sanSenpai, AgainstTheWorld, wlatka137, NetworksPowerCat, nightrain, SzubiDubiDu, charcik, jombl, Trapas, adfox, rightaction, TheBidzi, tomek27, Szmicer, Harmonijka, adiman29, Karaito, perasperaadopelastra, CZARNYCZAREK, GameDSS, samjesteszajety, Taktojaaa, Niemogespacbotrzymamkredens, maxsio1, CzarnyIwan, TakieTamNaWykopie, ekspertyzowy, batorsz, bizion, eljas1223, TadeuszRadziwill, NoblePhantasm, Jezejedzagunwo, nietosamo, xVolR, abrafab, Fafik101, peh13, Alicjas45, sebagleba, kjeller, 0V3RD0S3, Szpurka, WinryRockbell, Maro992, kp, Maras215, Tensa, ManHidden, mowmizeb, gronagniewu, yourvictim, Kerach, twojamama, matekkkk, Akkiee,
  • Odpowiedz