Wpis z mikrobloga

@kapio: znaczy to w sumie nic odkrywczego, ale zauważyłem że wielu starych kucy jest #!$%@? w jakiś sposób. Jakby ilość przepalonych szlugów, wypitego alko i czasu spędzonego na #!$%@? głową/się pod sceną wpływa negatywnie na mózg, przez co często pada im ortografia, kultura osobista i nie wspominam nawet o ogólnym postrzeganiu świata, bo ci ludzie często zachowują się, jakby żyli w swoim własnym. Często te podstarzałe punki, metale czy rockowcy mają
@kapio: kurde, nie jestem kucem ale gram na basie i też często łapę się na tym że tak robię :D W miejscach publicznych się oczywiście wstrzymuję, ale jak na słuchawkach leci jakiś kawałek który lubię grać to ręce same się układają jak na gryfie i pewnie nie raz nieświadomie sobie grałem na niewidzialnej gitarze.

Może to i cringe, ale ja osobiście lubię patrzeć na ludzi którzy sobie podrygują na przystanku ze
@KD30 no tak mi też się zdarza nucić pod nosem jak mam słuchawki ale ten typ serio przesadził. On po prostu dawał koncert na niewidzialnej gitarze ( ͡° ʖ̯ ͡°)