Wpis z mikrobloga

Mimo że mamy już wrzesień, wiele sklepów jeszcze nie zakończyło swoich sezonowych wyprzedaży. Zapraszam do zapoznania się z ostatnim podsumowaniem okazji z sezonu wiosna-lato 2018.

https://dandycore.pl/2018/09/wyprzedazowe-ostatki-ss-2018.html

Jako że moje listy cieszą się sporym zaangażowaniem, to idąc za Waszą radą stworzyłem spamlistę, by informować bezpośrednio zainteresowanych o publikacji kolejnych wyprzedażowych zestawień. Jeśli więc chcielibyście w przyszłości otrzymywać powiadomienia o nowych okazjach, to możecie do niej dołączyć pod tym linkiem:

https://mirkolisty.pvu.pl/list/s0BTyNOTcrr76Y5e

Mam nadzieję, że dzięki mojej pracy uda się zaoszczędzić nieco waszego czasu jak i pieniędzy. Bo idea jest prosta - ja siedzę i szukam, żebyście Wy już tego robić nie musieli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdrawiam jak zwykle niezwykle serdecznie,

Wasz Uszaty

#ubierajsiezuszatym #ubierajsiezwykopem #modameska #menswear #cebuladeals #promocje #promocja
UszatyBloger - Mimo że mamy już wrzesień, wiele sklepów jeszcze nie zakończyło swoich...

źródło: comment_5jG7pTfiuXTG50JvQ2MYcbPE5MYGO3lE.jpg

Pobierz
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szuchal: moja dziewczyna mocno się zawiodła na nich, niby aspiruja do bycia porządna lecz droższa marka, ale no marynarka kobieca kupiona i noszona dwa razy, odpadły jej guziki, a bodajże tishrty szybko się zmechaciły. @UszatyBloger: mam nadzieję że jak wrócę do domu to jescze ta torba będzie, myślisz że będzie ok na uczelnie, w sensie żeby nosić zeszyty i kartki A4? Jestem teraz w pracy i nie mam jak zmierzyć
niby aspiruja do bycia porządna lecz droższa marka


@OmarBongo:

co sądzisz o marce TOP SECRET,


@szuchal:

Zawsze myślałem, że to taki trochę tańszy Reserved, więc niżej mógłby być jedynie bardziej masowy H&M. Przy czym w Reserved chyba postawili ostatnio mocniej na ekspansję zagraniczną.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HansLanda88: tak mi dziewczyna mówiła, marynarka faktycznie nie wygląda jakby nie była z taniej sieciowki ale jakość strasznie słaba, ja sam nigdy nawet w tym sklepie nie byłem :D