Wpis z mikrobloga

Mirki, takie pytanie dotyczące #hosting - do tej pory używałem Linuxpl i w opcji WPRO dostaje się 100GB miejsca bez limitu transferu za 279 zł (i to w promocji). Teraz natomiast widzę na home.pl hosting profesjonalny 500GB miejsca bez żadnych limitów za... 96 zł. Gdzie leży haczyk? Czy po prostu oferta Linuxpl to zdzierstwo? Jakieś opinie, rady?
#webdev #webdesign
  • 9
@AAA90: Nie ma fizyczniej możliwości żeby cokolwiek było 'bez limitu'. Sprzęt nie jest z gumy i się nie naciągnie przy większym obciążeniu. Poszukaj w regulaminach 'limitów bezpieczeństwa' ¯\_(ツ)_/¯
@Crackeen: No dobrze, ale ja też nie prowadzę portalu odwiedzanego przez pół miliona ludzi dziennie. Chodzi tylko o to aby mi nie wyłączyli strony bo przekroczę w miesiącu 100 gb transferu.
Akurat jeśli chodzi o transfery to już niespodzianek od dawna nie mam, problemem jest to, że na Linuxpl wziąłem pakiet SSD - gdzie mam tylko 5 gb miejsca na dysku. Byłem pewny, że hosting umożliwia dopupienie przestrzeni. I owszem, ale akurat nie w tym pakiecie. ()
nie prowadzę portalu odwiedzanego przez pół miliona ludzi dziennie


@AAA90: to po #!$%@? ci 500GB konto hostingowe?
Tyle danych nawet na dysku swojego laptopa nie upchniesz do końca jego dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z założeniem że przeglądniesz je choć raz w roku.