Wpis z mikrobloga

Zauważyłem, że kiedyś były organizowane jakieś gierki wspólne w tym trybie.
Postanowiłem po dwóch latach na nowo wrócić do TTT i jak większość się spodziewa, człowiek na nowo się uzależnił :D.

Pomyślałem, że może uda się zebrać kilkanaście osób do wspólnych gierek, chodzi tutaj o gry o ustalonej porze (przykładowo umawiamy się raz w tygodniu na daną godzinę :)).
Jeśli będą chętni, to wtedy myślę, że załatwienie serwera nie będzie mega problemem - może uda się ogarnąć jakiś na wynajem na dany dzień?
Sprawami serwerowymi niestety nie mam jak się zająć, nigdy nie konfigurowałem serwera w gmodzie, ale może znajdzie się jakiś mirek ogarniający temat.
Czy są tu jacyś chętni na wspólny ttt raz na jakiś czas o ustalonej wcześniej porze? Zgłaszać się! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS: jeśli ktoś nie miał styczności z trybem ttt, polecam sobie sprawdzić jakiś filmik na yt - początkowo wydaje się to dziwne, ale zabawa w blefowanie i brakiem zaufania do wszystkich, jest czymś mega uzależniającym ( ͡º ͜ʖ͡º)

#tttzwykopem #gmod #garrysmod #grajzwykopem #wspolnegranie #ttt #gry #steam
  • 3
@Dishonored: Jakby zebrało się powiedzmy tak ok. 12 minimum, to myślę, że można by było jakoś fajnie działać.
Spokojnie jedną osobę powinienem jeszcze załatwić od siebie.

Przypominam, że jeśli ktoś chętny, niech się zgłasza! :)