Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@icex: Wykupuje razem z ubezpieczeniem Assistance, które kosztuje mnie niewiele w skali roku i na max 14dni mam auto zastępcze za free. Polecam ten sposób.
@SADhonda: Zwykłe nie. Musisz sobie dokupić takie coś :)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@icex: A czemu nie? O ile ubezpieczyciel Ci pozwoli bo nie każdy chce dawać Assistance i AC na starsze auta to tak :) Korzystam z takiej formy non stop na każde auto. Tylko należy brać najlepszy wariant.
Wykupuje razem z ubezpieczeniem Assistance, które kosztuje mnie niewiele w skali roku i na max 14dni mam auto zastępcze za free. Polecam ten sposób.


@Invisible22: jakie towarzystwo ubezpieczeniowe? i co- dzwonisz do nich i mówisz,ze w poniedziałek wstawiasz auto na wymianę oleju do mechanika i maja ci przywieźć zastępczaka? coś za pięknie to brzmi xD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jabel:
@icex: zapomniałem dodać. Jak wstawiasz na olej czy wymianę klocków to logiczne że nie dostaniesz zastępczego. No #!$%@? trochę logiki ludzie XD
Ale jak np coś grubego się popsuje ze NIE możesz dalej jeździć to dadzą. Mi jak padły w poprzednim aucie pewne rzeczy i stanąłem na mieście to miałem za darmo lawetę i do tego zastępczy na czas auta w warsztacie.
Kwestia co się popsuje.
warsztacie


@Invisible22: no jak ja interesowałem się tematem to assistance działało od 30km od "domu" co przy jezdzie po mieście nie miało zbytnio sensu :D a do tego "hol do najbliższego warsztatu wskazanego przez ubezpieczyciela" itp. przestudiowałem kilka OWU i zrezygnowałem.
@daox: pozostają współpracownicy tylko nie spotkałem jeszcze nikogo kto by jechał korzystną trasą, czasem niespodziewane nadgodziny :/ WKD + rower to często dodatkowe 1h :/ home office odpada :/
@Invisible22: chodziło mi właśnie o coś co nie unieruchamia auta ale wymaga pozostawienia go na np 3 dni. Typu auto jest sprawne ale jakaś pierdoła po prostu cie denerwuje

@Jabel Dokładnie o coś takiego mi chodził. może to być po prostu jakiś zwykły szmatiz. albo inne tico. wystarczy żeby jechał do przodu i skręcał, do tyłu ewentualnie mogę popchnąć XD