Wpis z mikrobloga

@PolakAteistaMocnyII: To handluj z tym - https://www.wykop.pl/link/4501959/comment/58010583/#comment-58010583 - jak niby grupa, która sama manipuluje i regularnie wrzuca fake newsy może oczekiwać od kogokolwiek, by traktował ją poważnie ?
https://www.wykop.pl/link/4503887/ksiadz-robil-ohydne-rzeczy-wszystko-sie-wydalo-przypadkiem/ - tutaj wykopany jest artykuł, który opisuję sprawę w taki sposób, jakby parafia przeniosła księdza by go chronić, gdy w rzeczywistości sprawa wyszła na jaw rok po przeniesieniu.

O ile uzasadnione #!$%@? na kościół jakoś specjalnie mnie nie rusza, tak już taka
@BananowyChleb: Jak obejrzysz wyznania umierającego księdza to dowiesz się że niektórzy chłopcy przychodzili do niego sami chętni na seks, więc nie może w tym przypadku być mowy o gwałcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W dodatku! Zestawiając obok siebie słowa gwałt i pedofilia stygmatyzujesz wszystkich pedofili, a przecież nie każdy pedofil to gwałciciel! Podobnie jak nie każdy homoseksualista to pedofil, a tylko pewna część. STOP NIENAWIŚCI WOBEC LGBTQP
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PolakAteistaMocnyII: #!$%@?ło cię? Tyle dezinformacji w necie z prawej czy lewej strony, ciężko weryfikować źródła... To co teraz, gdy wykop znudzi się pluciem na kościół? Będziemy szukać info o pedo w lgbt na siłę? Też powiesz że każdego kto zakopuje dawać na policję? Czy wręcz odwrotnie, będziesz sam zakopywac?

Zrozum #!$%@? że to zbyt ważne sprawy by ślepo wykopywac, brać za pewnik, jak i ślepo uznawać za fałsz. Łatwo komuś przypiąć
@PolakAteistaMocnyII: Ja zawsze wykopywałem. Nawet nie jestem katolikiem. Ale w pewnym momencie zorientowałem się, że nagonka już do zażygania jets wrzucana przez jakichś ideologicznych frustratów.

Poza tym oburzające jest to, że KK nie podejmuje drastycznych i transparentnych działań w walce z.pedofilią. Nie zapominam jednak o tym, że Kościół Katolicki jest ważną instytucją i częścią kulturowej tożsamości Polaków. Piszę to jako protestant, ale mam świadomość tego, że kultura to coś więcej. Kultura