Wpis z mikrobloga

@Roszp: @vaandee: @Quimeen: Smugglera rozgryzłem już kilka lat temu, gdy jeszcze byłem w miarę młody, w miarę ładny i czytałem CDA. Otóż sprawa jest prosta.
1. fakt - wiemy że jest jakąś szychą.
2. fakt - dużo lat temu, myślę że spokojnie z 7,8 gdy CDA jeszcze dało się czytać, był taki hydepark, gdzie krótko o gierkach z nastepnych stron pisali, były fajne felietony.
Otóż do czego zmierzam? MacAbra napisał kiedyś głupawy felieton o tym jak poszedł do jakiejś kawiarni i dać mu chcieli kubek z imieniem i zaczął dyktować słowo "Yurek" co wyszło dziwnie. Ok, patrzymy w stopkę - jest Jerzy Poprawa (o ile pamiętam). No to patrzymy w stopkę wyżej, redaktor nad nim - Zbigniew Bański i to się potwierdza bo w jednej z tych małych książeczek, bodajże na 15 lecie (czyli 2011 rok myślę) było zdjęcie Smugglera jak siedzi przy biurku w pokoju nad którym jest kartka "Ojciec Dyrektor" i podpisana była "po prostu Zibi".

Mam nadzieję że pomogłem


#klocuch #cdaction #wiedzatajemna
  • 9
@MiczuTG wydaje mi się że nie. Mi powiedział były naczelny fotografii i aparatów cyfrowych, ale szczerze mówiąc już dawno zapomniałem XD zweryfikuję wiedzę u Mr.Jedi, czasami piwerka z nim pijam
@MiczuTG:

Zbigniew Bański i to się potwierdza bo w jednej z tych małych książeczek, bodajże na 15 lecie (czyli 2011 rok myślę) było zdjęcie Smugglera jak siedzi przy biurku w pokoju nad którym jest kartka "Ojciec Dyrektor" i podpisana była "po prostu Zibi".


I nie pomyślałeś, że specjalnie tak zrobili? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Btw. tożsamość Smugglera dawno wyszła na jaw. EGM się wygadał podczas konfliktu.
@MiczuTG: Ja na mój dowód koronny wpadłem podczas czytania jednego z archiwalnych urodzinowych numerów, historia tego jak Mac Abra dostał się do CDA została powtórzona przez Smugglera ileś lat później jako jego origin story (te numery to dokładniej 04/2000 i 04/2010)